Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *13* *13* *13* *13* *13* nechcu aby opustila upíří deníky *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • ahoj nino jak se mas a coo delas cauky pak napisu
  • Uvědomuješ si že to neuvidí?
  • ahoj nino chci se zepdad proc uz nebudes hrad v upirich denikach vis coo mela jsem e ze všech nejraci joo a vis coo ja jsem i hrozne podobna a vždycky e budu mid rada vypadáš uplne jako kdyby jsi byla moje sesra ahoj zase nekdy napisu cauky moc me mrzi zeodchazis cauky
  • ahoj nino mam te strasne moc rada miluju seriál upiri deniky je velice skoda ze v nich uz nebudes hrat cauky urcite ti zase napisu mej se
  • ja ji zbožnuji je to nej herčečka ostatni lidi si misli že nina je . običej holka ale to neni pravda protože je joko muj andel *14* .at si misli cokolif ale ona je nejlepši herečka. *14* *3*
    *
  • nina je nejlepši herečka a modelka mužete si ji najit na fecebooku je to tam nina dobrev love *5* *14*
  • Renysek12
    Na Twitteru Ninu určitě najdete a můžete si tam s ní třeba psát zprávy, jestli vám ovšem odepíše. Ale to už je věc druhá. *3*
  • Renysek12
    Jak jako spojila? Myslíš třeba psaní zpráv a tak? Tak co třeba Twitter? Jestli nemáš Twitter, tak se tam zaregistruj, tady máš odkaz: https://twitter.com/
  • Renysek12
    Jak by ji taky mohla číst, když je tohle česká stránka?
  • Renysek12
    Zkuste Ninu na Twitteru: https://twitter.com/
  • Renysek12
    Píšeš to anglicky, takže ne "Sorry Nino", ale "Sorry Nina".
  • Renysek12
    To si vážně myslíš, že ti odpoví? Vtipné.
  • Renysek12
    A jé, ty jsi mi nějaká chytrá... Ty jí snad vidíš do hlavy, že tady hned píšeš, že ji vůbec nezná? Třeba ji zná líp než ty, co ty víš...
  • Renysek12
    No, zatím Ninu moc neznám, ale docela se mi zamlouvá. *3*
  • Renysek12
    Já ho nemám a ani mít nemůžu. Hele, je to divný, přestože už mi je 12 let, tak na Facebook můžu až od patnácti! Nechápu to, vždyť dneska na Facebook chodí i sedmiletý děcka! *11*
  • Ona ti určitě neodepíše protože tuhle stránku nejspíš nečte a česky neumí
  • nechodí bože *1* to kaj si nabrala .... lol
  • *15* *15* *15* *15* *15* *15* nina je dobra herečka
  • holki jestli mate fcb tak tam dejte nina dobrev

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit