Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2009

    Nina Dobrev se v roce 2009 objevila ve filmu Chloe po boku Julianne Moore,Liama Neesona a Amandy Seyfried. Sice si střihla jen malou roličku, ale i tak.
  • Damon vs. Stefan

    Podle diskuze je to tak 50% pro Stefana a 50% pro Damona... nevím s kým bych ji chtěla vidět víc.. *1* *1* jen mám trošku strach, aby to potom nějak nesplácali dohromady tak, že se to nebude líbit ani jedné straně.. a aby se z the vampire diaries nečstal nějakej stupidní seriál... ale zatím si tento seriál vede skvěle a já ho upřímně miluju!! všici herci sou iopravdu velice nadaní a úúúžasnííí :D
    • adusqacek

      Re: Damon vs. Stefan

      Podle mě má víc příznivců Damon. Já osobně si moc přeju, aby byla s Damonem, ale jsem si jistá, že se tak nestane
      • vždyt damon miluje Rose tedy pokud myslíš ten film
      • demisalvatore

        Re: Re: Damon vs. Stefan

        ano je jasně že Damík má mnohem více faninek a není divu proč *3* Každou holky přece více lakají takový drsní, zlý sexy chlapáci jako je Damon *4*
        No..každy by si asi přal aby byla El s Damonem..ale tím by to podle mě už nebylo ono..a na 99% se to nestane *3* ikdyž jsem tetka slyšela že to mezi nima bude jiskřít ..no nic uvidíme *14* *14* ♥♥♥
        Team Damon♥♥♥
        Team Delena♥♥♥
  • Samozřejmě že Damon!

    Je naprosto jasné!Že Damon je mnohem lepší než Stefan!Přeci na každém takovémhle týpkovi je důležité aby byl trošku záporák to je přece tak rajcovní!A ty jeho bezzedné modré oči!....Stefan se s ním nemůže vůbec rovnat,takže je jasné,že Elenu by si zasloužil více Damon *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • wwiky223

      Re: Samozřejmě že Damon!

      Ja osobní jsi myslím že Damon je jednoznačně hezčí a Strafan se sním nemůže rovnat jednoznačně ELENA A DAMON doufam že to bude tak!!!!! Stejně je druhá řada o tom že Elena zjistí že její city k Damonovi nejsou přtelské!!! :)))) *14* *14* *14* *14* *14*
      • demisalvatore

        Re: Re: Samozřejmě že Damon!

        Já osobně jsem taky fanoušek Deleny...a zjistilo se že to mezi El a Damonem bude jiskřit *3*
        Team Delena 4ever♥♥♥ *14* *14*
    • elena-bella

      Re: Samozřejmě že Damon!

      Neni pravda ! :D ......Stefan je uplne super a vo vela momentohch na neho Damon nema :D
    • Re: Samozřejmě že Damon!

      ze jo *13* *14* *3* *1*
    • blond.girl.third

      Re: Samozřejmě že Damon!

      Damon o sobě ve filmu řek že je víc sexy a má vetší šarm a k Eleně se hodí víc než Stefan
      • Text Vašeho příspěvku *9* *10* *12* *16*
    • kdy bude dalsi rada?

      Ahoj. KDo ví kdy bude 2. rada?? *8* *1*
      • ddaaddaa

        Re: kdy bude dalsi rada?

        v zaří
        • ddaaddaa

          Re: Re: kdy bude dalsi rada?

          DNES JSEM ZJISTILA ZE JI ZACNOU VYSILAT NA CW OD 9. ZARI
  • adusqacek

    S Damonem?

    Ahojky, nevíte někdo jestli v té 2.sérii bude s Damonem? Podle mě by se k ní hodil víc než Stefan
    • houby
    • wwiky223

      Re: S Damonem?

      Souhlas jednoznačně doufam že nude s Damonem !!!!! :)
      • wwiky223

        Re: Re: S Damonem?

        Musí bejt s Damonem ... DELENA 4ewer
    • Re: S Damonem?

      samozřejmě že se více hodí k Stefanovi! Stefan je více sexy a je prostě lepší než Damon!
      • elena-bella

        Re: Re: S Damonem?

        suhlasim suhlasim suhlasim!!!!!!! STelena 4ewer!!!!!!! aj Stefan :D
    • xcornelia14

      Re: S Damonem?

      Měli by mezi sebou něco mít ale nebude to tak vážné, možné je jen malé jiskření:)
      • Re: Re: S Damonem?

        co? Elena nemůže mít nic s Damonem! ona patří Stefanovi a tak to má být! Damon ať se řeší sám!
  • n-abby-sciu

    Přání...

    Vše nejlepší k narozeninám a hodně trpělivosti při natáčení nových dílů VD. *3*
  • Vse nejlepsi!!

    Vsechno nejlepsi Nino!!
  • xcornelia14

    Happy

    Happy B-Day Nino!... *3*
  • sarisenqa

    všechno nej!!!

    Dneska má Nina narozky,takže všechno nej!!!!!:D *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit