Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší

    JE prostě nejlepší ,JE PECKA *14*
    • Re: nejlepší

      Jo souhlasím s tebou je nejlepší *3* *3* *14* *1* *15*
  • jjj

    ty DJolko jak to Nicol může číst kdyš neumí česky *15* trapny komentar *9*
  • Whatever u like

    Ahoj lidi můžete mě někdo poslat její současný hit díky moc paveldolik@seznam.cz

    Whatever u like *3*
    • Re: Whatever u like

      Já ti ji klidně pošlu.
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • Nicolka:-*

    AHOJÍKY VŠICHNI CO LOWUJETE NICOLKU.MNO JÁ JU UPE MOC ŽERU MAM VSECHNY JEJÍ PÍSNIČKY.JE PROSTĚ UŽASNÁ NEPOPSATELNÁ.PROSÍM KDYBY JSTE MĚLI NEKDO NĚJAKE NOVE FOTEČKY TAK JSEM VÁM TU DALA MUJ MAIL TAGŽE SE KLIDNĚ MUZETE OZVAT.!! NICOLKO.... *14* LOWUJU TE...ŠKODA ŽE JSME SE NEPOTKALI V LONDONU....TAK PA LIDIČKY.... *14* NICOLKA *14*
  • mňam

    mmmmm jednou jsem u jejích fotek honil tak, že jsem si toho svýho macka málem roztrh *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • překvapení

    Když mi přišlo pod ruku její sólové album, říkala jsem si, co víc čekat od nějaké zpívající tanečnice ze žvýkačkové dívčí taneční skupiny. Ale překvapení na nás číhají tam, kde je naprosto nečekáme. Spojila se s dobrými lidmi, kteří jí svedli na správnou cestu, udělali jí skvělý zvuk. Pro mne je toto album velkým překvapením a v tomto roce patří k mým oblíbeným.
  • wow....je dobra

    je husta..je pekna...a dobre zpiva...mam snad vsechny jeji pisnicky a alba...fakt pohoda..
  • plakát

    mám plakát nicole kdo má zájem A´t mi napíše na e-mail!a jestli chce napsat nějaký upomínky tak mi to napište na e-mail!!
  • Je moc pěkná ale více jse mi libí Beyonce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit