Přejít na výpis diskuzí

Niall Horan

OSOBNOST 9.3.2011 
942 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě je úžasný a kdyby neměl zpívat a jenom hrát na kytaru (jak chtěli)(myslím si že by to ale kluci nedopustili) tak už by to nebyli 1D... Ti úžasní kluci,který moc milujeme (nesnáším když o nich říkají že jsou buz*ci) Jeho mám nejradši protože je mi ho "líto" že je tak jiný od ostatních ... Ale není to kvůli tomu že ho mám ráda ... On je prostě dokonalý jeho se nedá nemilovat.. A nechápu toho kdo říká že neexistuje dokonalost..Jsou nej nej nej a vždy budou *14* *14* *3*
    • Děkuji že už nemusím psát svuj názor protože ty si ho už napsala...! Krásně napsané...:-***
    • Děkuji *4* *4* *4*
    • To je opravdu krásně napsaný.. ;))
    • přesně tak! *3*
  • Narry
    Niallka včera nějaký kretém trefil do kolene co má po operaci,doufám že je ok miláček♥trochu kulhal .Prosil fanoušky at nic nehází na podium ,už dvakrát trefili Harryho do obličeje.Fakt to nechápu :((Jak někdo muže udělat takovou kravinu.
    • Harryho trefili 2× i do mezinoží
  • Holky nevím jestli to už některé víte ..ale podle všeho co jsem slyšela tak to vypadá že nás naši kluci postupně začínají opouštět a vypadá to asi na rozpad skupiny..je to hrozné nedokážu ten pocit napsat ani říci slovy..já si myslím že to pravda není ale bojím se..co když se to opravdu stane..co si o tom myslíte vy? je to konec nebo ne? opravdu mě moc váš názor zajímá.. *9*
    • Já nevím. Může se stát cokoli. Ale bylo by dobrý ,kdyby se Zayn vrátil. Jako pětici je zná přece celý svět.:-)
    • Narry
      Hlavně klid ,kluci jasně řekli ,že pokračují dál!!Bude i páté cd .:))No jednou se to určitě stane ,to je bohužel uděl těchto skupin,ale ne hned tet !!Taky je miluji a doufám, že Harryho a Niallka budu mít možnost milovat a sledovat jejich užasný koncerty a poslouchat je ještě hodně dlouho♥
  • Nejlepší z One direction je Naill Horan♥♥♥♥♥♥♥♥ *14*
    • Jo to je pravda je nejj *14* *14* *14*
    • * Niall
  • nepříde vám niall odstrčený od skupiny koukněte se na videa *4*
    • jo je mi ho moc líto *9* *9* *9* *9*
  • Niall je moc krasny a roztomily zpěvák ze skupiny moc ho mam rada a rada posloucham jejich pisne a vzdy se tesim na jejich nove album ktere mi vzdy prinese pohodovou naladu a uzivam si kazdy zazpivany song vsech 5 kluku maji moc krasny hlas ktery mi vzdy hreje u srdce a naskoci husi kuze pri Harryho vysokym tonu ty kluky jsem si moc moc moc oblibila mam vas rada kluci a preji vsem uspechy a doufam ze po te pauze vydaji dalsi desku ktera nas znovu naladi do te dobre pohody a skvele nalady
  • Jsem ráda že tu 1D jsou..Ale dost mi vadí že lidé co hajtujou,nevadí mi lidé co 1D nemají rádí,ale alespoň je tolik neřeší..jako ti ....... hajteří..cením si vás a jsem ráda že tu jste :D!a nezapomeňte directionerky jsme jedna velká rodina!:D
  • Nechtěli by jste mu změnit tu profilovku? Má přece mnohem lepší fotky.
    • Narry
      Podle mě je tato uplně cute ♥ je tam tak rozkošnej ne?
  • Narry
    Dneska velký den ,první koncert v Bogotě,první fotky jsou venku♥ moc se na to těším. *14*
  • Niall je božžžžžžííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit