Přejít na výpis diskuzí

Niall Horan

OSOBNOST 9.3.2011 
942 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co kecate! Nialler ma 177cm!
  • a who cares? lol
  • Miluju nialla.
    Je to ten nejlepsi spevak na svete.
    Navic je jenom o 27cm vetsi nes ja
  • Poslouchali by jste je vůbec, kdyby se vám tak strašně nelíbili vzhledově?
    Ne nepotřebuju si zvyšovat ego.. ale je mi Zayna líto, jak jsou z něj všichni udělaný, aby se tam vrátil. Vždyť je to jeho věc! !! A jsem girl
  • Nejradši bych Nialla sežrala, ale láskou!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Narry
    Harry neodejde!! *3*
  • Bože! Nechápu, co máte z toho, že odešel... Jeden moudrý muž jednou řekl: „Nenávidíte mě? Fajn. Aspoň vím, že nejsem vašemu srdci lhostejný."
  • To mě udivuje... Vy haters... Vy všichni. Neznáte je, ale přesto je soudíte... Nebo spíše jen závidíte. Co máte z jejich utrpení? Co budete mít z toho, když se rozpadnou? Nic. Tak nechápu tady ty vaše negativvní komentáře. Ok, každý má jinej názor. Ale co takhle se jim přestat starat do života? Jsou to jen lidi! Jako my všichni. Jejich věc, jestli jdou teplý nebo ne. Jejich věc s kým chodí atd. Nám do toho nic není. Nedivím se, že Zayn chce být normální kluk. Když vás novináři sledují na každém koku, jen aby uživili rodinu a dostali bonusy. Taky by mi to lezlo krkem. Nechte je žít! Jsou to jen lidi!
  • Narry
    Nechápu proč se tam vždy ty fotky nahrají dvakrát? :(( no ale Niallka není nikdy dost♥ *3* *3*
  • Fakt?Supr zpráva :) *3*
  • jó teď ještě odejde Harryn!!!!§
  • Asi tak no *1*
  • dobrej pokus o vtip
  • Myslete si co chcete ale maji dobre pisnicky
  • Nejsou Gayové *3* *3*
    To je můj názor.
  • nialla přitahuje johnny deep se koukněte nialla přitahuje johnny deep
  • Neni ga#
  • Já bych řekla,že určitě.Konečně nějaký důkaz a kdo nevěří ať se podívá na ty stránky *5* *15*
  • hele holky co myslíte jako jsou to gayové když tady je stránka:one direction jací muži se jim líbí? *3*
  • Nemějte strach.Chvíli to potrvá,ale kdo si počká ten se dočká.Oni se časem rozpadnou *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit