Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: naj NELLY

    Nelly je upe nej na světě npište mi na meil *4*
  • Nej je stejně Nelly

    Nelly je stejně nejlepší, miluju její písničky mají takový pěkný španělský přízvuk *3* a to je prostě ono *1*
  • nelly

    nelly furtado je nej nej nej sem zvidavej kdy vyrazi novi CD *16* *14*
  • mám plakát

    mám plakát nelly!!vyměním ho za plakát::
    sarah Michelle gellar nebo Johnny depp nebo Keira knightley nebo freddie prinze jr. nebo TH nebo Vanessa hudgens nebo Zac efron nebo ashley tisdale nebo matthew lilard
  • Lienočka

    Nelly je najlepšia na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Milujem jej hudbu a jej osobnosť!!!! JE to můj IdOL a je skvelá :o) *3* *15* *4* *14* *3*
  • nelly

    nelly je super ale avril je lepši *4*
  • nanynka

    tak me na e-mail napis co by si chtela a ja to udelam protože ja nwm co bych mel titulkovat a hledat jen tak nahodne nejaky videa to se me nechce... tak mě jich pár napiš a ja je tak za 2tejdny udelam :) *3*
    protože ed budu na intru ;-)

    muj e-mail: kure13@seznam.cz
  • Re: re: nelly furtado

    *9* pořád málo
  • re: nelly furtado

    tech videoklipu? ... mno ja ted nejsem doma a nemam cas to delat zase tam zacnou pribejvat koncem srpna a pka v září o výkendech :) *3*
  • Re: nelly furtado - Say it right

    *9* proooč je tam toho tak málo?
  • Re: Re: nelly furtado - Say it right

    vim ne :D *1*
  • Re: nelly furtado - Say it right

    je to super mocinkýýýýýýýýýý díííky *4* seš anděl
  • Re: nelly furtado - Say it right

    není zač a pokud by si chtel jeste nejakou tak ja se ji pokusim sehnat a udelat titulky ;-) ... tak to sem napis :) *3*
  • nelly furtado - Say it right

    diky splatte *3*
  • Fotky

    nevíte proč mně nejdou přidat fotky?
  • Re: Nelly je super!

    Její 28 a až za rok jí v prosinci bude 30 *5* a je zasnoubená *9*. Nejradši mám All Good Things (Comes To End)
  • nelly furtado - Say it right

    na tyhle strance www.splatt.xf.cz je videoklip nelly furtado - Say it right + CZ titulky *3*
  • Re: naj NELLY

    presne! Nelly je proste nenahraditeľná *3* *4*
  • Nelly je super!

    Neví náhodou nikdo jestli je Nelly vdaná? Už jí je 29 2.prosince bude 30. ale to už asi víte... *3* *7* *4* *3*
    Jinak Nelly zpívá úžasně a má hezký písničky! *1* *3* *1* *14* *14* *3* *4* *5* *4* *15*
  • naj NELLY

    si ta najlepšia spevačka ktoru nikto NENAHRADII *14* *14* *14* *14* *4* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit