Přejít na výpis diskuzí

Natálie Grossová

OSOBNOST 16.6.2017 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magdalena14
    ´´´´´´´´naty= fandim jsi baječna´´´´´užasna slečna *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • d & vka zlodeje....
    • tak tak prachy delaji sereblitky *11*
  • Této dívce že je 14? Vypadá na kurvu. Usuplená Grossová. Hm je jen pro prachy
  • Hrozně milá,veselá a hodná holčina. Upřímně jsem si ani nemyslela že jí je 14let myslela jsem že jí je tak 12let.
  • Velice afektovaná nepřirozená profesionální dcera bez špetky talentu! Nekoukatelná mladá dívka, snad má dobré srdíčko, když nic jiného!
    • Promiňte, ale podle Vás tato dívka nemá talent? Co si tedy vlastně pod slovem talent představujete? Kdo tedy podle Vás talent má?
      • Je to krásná talentovaná holka, nevím co proti ní všichni mají. Ti co jí nadávají tak jí akorát závidí
  • Je to ještě dítě. Snad bude lepší. Ale ne každý rodič má na to, aby podporoval své talentované dítě. Jako její otec. Zloděj. Jak já mu bláhově věřila. Bránila jej. A jak jsem se pak styděla. S..ně. Má dcera má nadprůměrné IQ. Jelikož jsme opravdu podprůměrná rodina (co se týká příjmu) nemůžeme si dovolit ji poskytnout to, co by si zasloužila. Stává se ze mě pesimista. Nesnáším to. *16* *16* *16*
  • Leto-absolultni katastrofa, bez emoci, bez hloubky, velice lacine spivat to a delat karieru na Ivete... Mnoho deti ma talent , ale nema tatinka tuneláře a nema tim padem nema prilezitost chodit hodiny spěvu a pod.. Natalko nech toho... Jses trapna.
    • Merry drz radci hubu kdyby ji to Janecek nedovolil tak by to asi nenaspivala .
      Jo a zpěv se píše se z a ne se s .
  • Holka bez talentu, jak jsi mohla tak špatně nazpívat písničku Léto o Ivety, která na rozdíl od tebe měla talent.
    Jsi ošklivka po křišťálovi.
    • Natálie je hezká holka má moc velký talent
      • A má krásnej velkej rypák
    • Ty karle ratsi drz hubu vzdyt o tom nic mevis
    • Karle
      Jseš fanoušek Ivety a tak neuneseš že to Naty nazpívala dobře a má větší talent než Iveta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit