Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD!

    Predám CD NATALIA ORERIO - HITS REMIXED kto ma záujem nech mi napise na mail katarina365@post.sk *3*
  • You are super !!!! :-)
  • =))

    Natalia je super spevacka a este elpsia herecka *14* najradsej by som bola keby aj teraz isiel nejaky serial , v ktorom by hrala ona.A chcela by som aby sa uskutocnil jej koncert na slovensku. *4*
  • Natalia je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
  • Naty je moc dobrá

    Myslím si, že je úplně jedno, jak je Naty velká.Na tom přece nezáleží.Hlavní je to, že je skvělá zpěvačka a taky to, že velmi dobře hraje v telenovelách.Občas se v nich musím něčemu zasmát.A jestli jsi přesně taková, jakou hraješ, tak jsi opravdu fajn holka.Ale nebojte, nejsem lesba, jen jsem velká fanynka.Moc tě Natalko obdivuju.Chtěla bych vypadat jako ty a na nějakých mírách mi nezáleží. *4*
  • prosííííím

    Prosííím moc bych prosila toho kdo má nahrané lespoň nějaké díly divokýho anděla,samozřejmě čím více,tím lépe...dobře zapalatím....byla bych moc vděčná!!!!!!!!!!! *14*
  • Natálka

    Natálka je super herečka i zpěvačka, mám ji oblíbenou už od té doby co u nás poprvé dávali telenovelu Divoký anděl, teď je u nás o ní po dlouhé době slyšet díky telenovele Jsi můj život, Divoký anděl se mi sice líbil víc ale Natálka je pořád skvělá akorát by už mohla zase vydat nějaký to CD *4*
    • Re: Natálka

      *14* Kdo daruje film Divoký anděl? Je mi 11 let,nevím kde ho sehnat. Dík
    • Re: Natálka

      to by mohla joo ja mam najradši Turmalinu *14*
      • Re: Re: Natálka

        já mám nejradši to její první CD Natalia Oreiro *3*
        • Re: Re: Re: Natálka

          Ahoj prosim te neměla by si od ní tu písničku jak zpívá v telenovele si můj život vždycky najdu jenom kousek a ne celou kdyby si jí měla napiš mi na e-mail ju díky předem. *4*
        • Re: Re: Re: Natálka

          jj,Naty ma skvelou hudbu ne?a kolik ti je??pá *3*
          • Re: Re: Re: Re: Natálka

            *5* naty má nejlepčí hudbu na světě
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              přesně tak *3*
          • Re: Re: Re: Re: Natálka

            Jj, to má *4* .Mě je 18 a tobě?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              jo taky nahravam....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              jj dívám...teda ted už ne protože už začla škola,ale možná si to budu nahrávat
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              hele dívaš se na SMV? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              Aha,tak to se nedivím žes ji viděla,kdybych byla z Prahy taky na ni nejspíš jdu.K nám do Kroměříže ale asi nezavítá *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              ja bydlím v Praze *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              Na živo jsem Natálku neviděla a jsem z Kroměříže,ty?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Natálka

              no mne je 17 *1* jo a videla si Naty naživo?ja jooo *9* a kde bydliš?
  • Natalia má všechny hezký písničky a proto jí mám ráda. Jako zpěvačku i herečku.Nejvíc semi líbil seiál Divoký anděl a kachorra. *4* *3*
  • mischigan

    Miluju ji

    Natálka *14* , tak tuhle herečku a zpěvačku prostě miluju, je to moje oblíbená zpěvačka a strašně moc ji obdivuju. Mám ji hrozně moc ráda, je krásná, talentovaná, chytrá, dokonalá...prostě ji zbožňujuuu *3* *4*
  • Naty

    ahojky lidičky, kdysi sem byla do Naty blázen a mám její docela dost velkou sbírku!! tak sem se chtěla zeptat jestli to někdo nechce? Neříkám že teď už fans nejsem, ale už ju nesbírám!! Jinak ji jako fandím dál a těším se na pátek až bude na Primě ta telenovela! Jen je blbý že je to dopoledne, to su ještě ve školy, no budu si to muset nahrávat na video!!:D Nevíte někdo něco o new CD? jak jestli nějaky chysta, popřípadě jak se jmenuje atd...? Odepište na mail daniela.kol@seznam.cz *1* *1*
    • Re: Naty

      prossiiiiiiiimmmm!!!!!! ja by som tu tvoju zbierku chcela som jej strasna fanusicka prosim!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit