Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miliju Mitchela on je hrozně hezkej a má super písničky!!!!!!!
  • jo to by bylo on je božíííí !!!!! *14*
  • On je boží, jeho písničky jsou super, ale už dlouho žádnou nevydal, a nechápu jak může kouřit, je to fakt hnusný, ale nevadí mi to je to jeho život, ať si s ním dělá co chce i dkyž mu to škodí.
    Ale MILUJU ho i tak. *14*
  • chodite na tviter pridaj si ma Adel Sobek Musso AMS
  • náhodou je Mitchel hezkej ty náno!! a jestli se ti nelíbí tak to sem nemusíš cpát nikoho to nezajímá!! *16* *16*
  • Happy birthday
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • vsetko naj mitchel *14* *14* *14* nech mas niaku dalsiu uzasnu pesnicku
  • nwm kdo jste tohle delal ale jestli to nevite tak Mitchel s Giou pořád chodí stacilo by se přihlasit na twitter a sledovat co tam pise.....
  • on je suuuuuuppppeeeerrr podla mna je to fakt krasny chlapec viem všetky jeho pesničky na spamäd a tiež podla mna je lepší ako one directione fuj oni su skaredy teda okrem zyan-a *14*
  • co te to napadlo je to pitomec .... nevidis jak se chova?nicko *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • I do not know what kind of language. But never mind ... Otherwise, very nice, and Hannah Montana also good! But the pair of kings is very well played by Brad ... I love you!

    Joan L.
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* *14* *14* i love you
  • sy nejlepší borec sy hvězda
  • happy britnay *2*
  • Miley Cyrus je střelec! Jak můžeš m´t stejné znamení jako on a Miley? ...
  • Happy birthday!!! *7* *5* *4* *3* *15* *2* *1*
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám
  • maggie611
    i kyž na hannah montanu ráda koukam když jí dávají, mitchel se mi tam moc nelíbí (vzhledem) a le v královských dvojčatech mu to neskutečně sluší :)
  • Mitchel Musso je super je stejné znamení jako já a Miley Ray Cyrus!Mám ráda strašně moc lidí! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit