Přejít na výpis diskuzí

Miranda Kerr

OSOBNOST 26.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jé, to je cute, jak tu vidím svůj příspěvek z minulýho roku :D Všechno nej, Mirando i letos!! *14* *14* *14*
  • Hezká modelka a hlavně ( nevím proč ) mi přijde v obličeji hrozně sympatická :)
  • Miranda se vsem libi je to hezka holka.I jako modelka.Ale musim řict že jo flynn se ji vubec nepodoba:[
  • Vše nej
  • Všechno nejlepší k 31.narozeninám! *3* Přeji hodně štěstí,zdraví,lásky,úspěchů a radosti ze synka Flynna *4* Doufám, že to pořádně oslavíte! *5* *2* *1* Máme tě rádi, Mirando *14* *4*
  • narcissa.malfoy15
    Happy 31th Birthday,Miranda Kerr! ♥
    https://www.youtube.com/watch?v=bymgEpDSWfQ
    Opravdu vše nej,nej,nej do života.Souhlasím s ostatními ona je dokonalá.Zbožnuji Mirandu *3* *14* Tak ještě jednou vše nejlepší k jejím narozeninám.Doufám že bude mít báječný den a hodně štěstí.We love you,Miri.
  • Vše nej! *2*
  • Ona je supeeeeeeeeeeerr!!!!!!:-) *2* ona je za prve krasna sympaticka a hodna miluju ji ja jsem taky hodna jmenuju se Syra a fakt chci bit jako ona.
  • Mám ji moc ráda, je to podle mě nejsympatičtější modelka jakou znám :)
  • Vite jaka je to blba blboñka.Kvuli ni nehral v piratech z karibiku 4 sakra.To ne podvadí ho zakazala mu hrat v piratech z karibiku,a maj syna flynna.chudak Flynn jeho rodiče se roshazí za všechno muže tamna matka Orlando nemuže za nic.Semzvědava jak budou žit kdyš Flynnovi bude 28 rozvedení nerozvedení?
  • Je mi líto, že se s Orlandem rozvádí. Byli hezký pár. On i ona jsou velmi hezcí lidé, ale to nestačí.
  • Má super muže *14*
  • AngieAngel
    .
  • je hnusná chudák orlando bloom ona si ho nezaslouží je uplně blbá *10* *10* *10* *10* *10*
  • Anna.N
    Všechno nejlepší
  • Moc hezka *4* *4* *4*
  • kacenka.konasova

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší ke včerejším narozeninám hodně štěstí lásky a ať se ti splní veš c si přeješ MTMMMMMM...R:) *14* *3* *1*
  • ivunka007

    Re: Re: Re: Porodila chlapečka

    informovaly:) Pardon.)
  • ivunka007

    Re: Re: Porodila chlapečka

    O porodu první informovali americké servery, tam psali u všech 6. 1. České stránky pak uváděly 7. 1. Nevím proč, ale Miranda sama do novin řekla, že se jí syn narodil 6. 1. :) Pa
  • mini

    já proti ní nic nemam ale muj názor na její vzhled je takovej ze neni moc hezká je takovej průmnerná.ale kdybi jak ona říká byla fakt spokojená a nezáleželo jí na penězech tak by asi nepozovala náhá před kamerama atd...beru že pozovat v plavkach a spodnim prádle .... její práce ale k čemu jako pozuje těhotná a náhá to teda nechápu.miminko jim obou ale moc preju *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit