Přejít na výpis diskuzí

Miranda Cosgrove

OSOBNOST 21.7.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super herečka i zpěvačka mám jí ráda *4* *4* *14* *14* *15* *15*
    A všechno nej *14* *15* *15* *3* *1* *3*
  • jee skvela fakt moc užasna mam ji rada než danielu monet *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *4* *15* *15* *1* *1* *1*
  • dobru noc lidicky *3* mimochodem jak se mate???
  • Happy B-day :)
  • ahoj jajsem anelis miluji vaši vep šou *1* *1* *1* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • Dobra zpěvačka

    Myslim že ta zpěvačka je dost talentovaná.
    Její písničky jsou good *3*
    • Re: Dobra zpěvačka

      máš recht je dobrá:www.youtue.com miranda cosgrove leave it all to me!!krása *14*
    • britney-selena

      Re: Dobra zpěvačka

      to je fakt
    • Re: Dobra zpěvačka

      jo,jo *3*
  • bobo steward

    Boo Boo Steward je bratr kristen steward a hraje ve twilight 3 jednoho z vlkodlaků ae nevim jak se tam jm
    enuje
    • Hahaha... On není bratr Kristen. Jenom, že mají stejné příjmení, neznamená, že jsou sourezenci, nebo jinak příbuzní. A oni vůbec PŘÍBUZNÍ NEJSOU! *12*
    • Seth
    • Re: bobo steward

      Boo Boo Steward je blbec *10*
  • ahoj *15*
  • Hele, čaute lidi!! :D :))
    Chtěla bych se zeptat jestli někdo z VÁS nemá nějakou stránku nebo tak, kde bych si mohla podívat na několik dalších dílů iCarly. Viděla jsem nějakých pět co byly na tom: nickledon.cz - nebo jak se to píše. TAKŽE KDYBY JSTE NĚJAKOU STRÁNKU MĚLY, NEMUSELO BY TO BÝT ČESKY, STAČILY BY TITULKY, TAK MI TU STRÁNKU PROSÍM POŠLETE! Díky moc *2* *15* *3*
  • vsetko najlepsie miri ja te zeru si nadherna mas uzsnu postavu a taku zlatu tavricku chcel bi som niaky novi album ako saprs fly je nadherny ako ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit