Přejít na výpis diskuzí

Milan Bahúl

OSOBNOST 24.1.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milan Bahul v Ordinaci

    Mně se moc líbí Milan Bahul v roli Vladimíra Pusenského, nejlepší je, když v nemocnici něco "hoří" a on to "uhasí", protože má spoustu zkušeností v oboru a taky se mi moc líbí, jak staví s Markem Barnou lodě a jak je s ním Markovi v tom "pracovním zápalu" dobře. Taky byla moc fajn scéna, když za ním Marek přišel s tou lodí, co mu rozbil Tonda a on ho uklidnil, že to půjde spravit.
    Taky se mi Milan Bahul líbil v seriálu Dobrá čtvrť, ale toho jsem viděla jen některé díly, tak z něho tolik nevím.
    V každém případě přeju panu Bahulovi hodně zdraví a elánu v práci i v osobním životě. *4*
    • nika1979

      Re: Milan Bahul v Ordinaci

      toje super herec milan b. sexy mužskejjjj
  • milaček

    Milan bahul je uplne ten nejužasnejsi herec na svete.nahravem si vsechny jeho sceny v Ordinaci.Přeji mu hodne štěstí. *14* *4*
  • názor

    Nevím,čím jsem si zasloužila nejhúř hodnocený příspěvek jen proto,že se ptám,jestli jsem pan Bahúl chodí.Vůbec se mi tady nelíbí,jinde na diskuzi se lidi chovaj aspoň k sobě slušně.Jen jsem chtěla udělat radost jedný nemocný holčičce.Zajímal by mě Váš věk Vážení fanoušci,kteří neumějí ani odpovědět,nemáte žádného správce,nebo tak něco?Hezký večer Vám ale popřeju.M
    • kikkim

      Re: názor

      Nikdo neodpověděl,protože nikdo nejspíš netuší jestli sem pan Milan Bahúl chodí.Ale hodnocení příspěvku bych nebrala vážně,klidně může hodnotit i neregistrovaný uživatel a většinou to jsou lidé co si hrajou na hrdiny,ale do očí by to neudělali.Takových je bohužel hodně..
    • nika1979

      Re: názor

      svami damo .mirko d. nesouhlasim vubec toje vaše iluze.tak nam neberte naše iluze k idolum....... mate vi nake idoli *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13* *5* *5* zbohem vam niki k.
  • vše nej

    Jste sympaťák,škoda,že končíte v ordinaci.
    Už to nebude ono.
    Přeji vše nejlepší k dnešním narozeninám.Ať se Vám daří.
    *4*
  • Milan Bahúl

    Souhlasím s váma holky a paní,pže pan Milan Bahú je moocky sexy chlap a výborný herec a líbí se mně i v Ordinaci i v Dobré čtvrti a v obou seriálech jsem jak Magdě Tárové(Markétě Plánkové) tak Zuzaně Haselbachové(Anně Kulované) ho strašně záviděla *1* Ale jako pssst.Každopádně mu přeji ať se mu v životě daří a vzkazuji mu,že je fakt mocky hezkeeej *14* *14* *1*
  • 149.149

    Great Actor!

    skvělej herec a v Ordinaci je prostě úžasnej! ať si o něm každej říká co chce je to fajne chlap *14* je sexy *14* a hotovka! v ordinaci ho nesmí odstřihnout za žádnou cenu!! bych to pak už nesledovala vůbec!! díky němu se dívám na tu blbinu jménem Ordinace v Růžové zahradě kde už zahrada není ale chíra...no Bahul FOREVER! *14*
  • vše nej

    Nejprve přeji krásné narozeniny a vše zlé atˇVás obchází. Škoda, že v ordinaci končíte,Vaše charisma mi bude chybět, jste prostě kouzelný.
  • Fandíme vám, Milane

    Pan Bahúl je nádherný charismatický chlap i skvělý herec !!!!!! *4*
  • Milan Bahúl

    Milý pane Milane
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní tak i profesionální. *4*
    • Re: Milan Bahúl

      taky preju vsechno nejlepsi.. :) *14*
  • Frajer

    Pane Milane jste sympatický muž nejen na obrazovkách,ale i ve skutečnosti.Doufám,že se Zdenou z Ordinace vydržíte a nerozejdete se s ní.Moc by mě to mrzelo.Vybral jste si krásnou vesničku na severu Čech moc ráda tam jezdím.Přeji mnoho úspěchů v osobním a také hereckém životě *4* *4* *4*
    • Re: Frajer

      Pan Blahúl mě byl sympatický do té doby nežli jsem se dočetla jak o sobě prohlásil že pije svoji vlastní moč. No to bylo fuj. Od té doby je mi špatně jen ho vidím a už nesleduji ani Ordinaci. *10* *10* *10*
      • sarda

        Re: Re: Frajer

        A kde ses o tom dočetla??? v bulváru??? *7* Bože.... přece není idiot.... nbo možná *1*
        • Je to pravda.I ja to cetl ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit