Přejít na výpis diskuzí

Mike Tyson

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mike

    Mike:Is the best fakndim mu od 10 let je to borec
  • Zviře

    Zdravim fanclub Mika bylo by kdyby dal bitku s bocem kterej se jmenuje KIMBO.
    • Re: Zviře

      No on by ten Kimbo musel dělat box,aby na tom byli stejně,ale Mike by ho dal! *4*
  • Mlátička Mike

    Rána Mika Tysona je prej podobná pádu na hlavu ze dvou metrů.Kdo si to chce zkusit a Mike zrovna nebude mít čas,tak at´si vyleze do výšky futra u dveří,zavěsí se za nohy provazem a nechá ten provaz uříznout od stejnýho vola,kterej hází na Mika špínu.Tímto "zdravim" všechny co na Tysona nadavaj.S pozdravem CarlosX666.P.S.Nějak se nám pomalu rozrůstá fanklub.To je fajn.At´žije Mike *4*
  • Mike

    Mike Tyson je forever zrovna o něm dělám prezentaci do školy je byl to fakt suprover boxer, ve svym čase byl nejlepší.
  • Největší frajer Mike

    Mike Tyson je největší frajer, miliony lidí na celém světě začínají tak jako Mike, ale jen pár z nich to někam dotáhnou. Od začátku bylo jasný že ho peníze zkazej, kluk kterej vyrůstá na ulici a nic nemá nemůže jinak zareagovat na takovou hromadu peněz. Ten kdo ho pomlouvá je zamindrákovanej, závistivej debil.
    • Re: Největší frajer Mike

      Máš uplnou pravdu chlape,ještě že ten Mike byl,jinak by box byl nuda.
  • Iron Mike

    Hej lidi,pište sem něco,at´to tu žije.Tyson byl frajer,furt se dá něco psát. *5*
  • Železný Mike

    Železný Mike se mu neříkalo jen tak,ukažte mi profi boxera kterej vyhrál 50 zápasů z 56 a dal 44k.o.
    Je to borec,i když už ukončil kariéru.Ted´by mě zajímalo jestli vyhrál ten soud.Ví to někdo?Jsem rád,že jsem narazil na Tysonův fanklub.
    • Re: Železný Mike

      marciano neprohral ani jeden zapas ze 49 je taky dobrej ale fakt myslim si ze tyson je borec nejvetsi *4*
  • Mike

    Když se dívám na Mikeva videa z ringu, tak žasnu!Měl skvělou techniku! Skvělej boxer! Sice občas udělal nějakou blbost jako s těma drogama, ale stejně je nejlepší!
  • borec jak cip

    nanho nikdo nebude mit kvuli hajzlum se dostal nadno nejaci boxeri z vychodi se snim nemuzou merit
    • Re:mike

      mike tyson nejlepsi boxer koho znam a kdo si mysli neco jineho tak je no proste kdo si mysli ze mike je nejhorsi tak jdu s nim do ringu skoda ze skoncil karieru byl to borec on byl buh
  • mazeec

    hej tož to byl typek jak svina,možná te své sily trochu využíval,ale fakt drsnota!!prostě mazec,škoda že už skončil *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit