Přejít na výpis diskuzí

Mickey Rourke

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • borec!

    mickey je drak a ďábel žehnej jeho návratu!
    • chybý tu film bullet-střela

      Chybý tu film bullet česky střela z mickey rourke supér film o drogách a hraje tam i tupac
  • vaxi, co meleš?

    Odbarvená mlátící blondýna byl jen ve filmu Wrestler, jinak vypadá docela normálně. Pět let profi boxu, drogy, chlast a několik podělaných plastik obličeje na tobě známky zanechá. Já myslím,že vzhledem k jeho věku vypadá dobře a ta jeho muskulatura je drsná. Je to chlap s velkým Ch, žádná navoněná hollywoodská buznička. Mickey navždy !!!
  • Rourke je borec

    V osmdesátejch nádhernej chlap, ale tahle charismatická mlátička, co vypadá jak sešlapaná PETka natažená na skřipec, mi ho stejně pořád připomíná. Je to frajer. Motorcycle boy REIGNS a Henry Chinaski rulezz! A Ram Jam a Marv! Je to holt ranař, co má nejen dobrej pravej hák, ale navíc se nebojí říct, co si myslí o Hollywoodu a všech těch jeho celebritách (děsný slovo).
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14* *14* *14*
  • Smyslna orchidej s nim je pohadka na dobrou noc.Taky bych s nim neco takoveho klidne prozila.Byl to krasnej CHLAP.Takovyho mit tak jsem spokojena jak zelva.
  • Happy B-day

    Všechno nejlepší,Miky:-*
  • Rourke je nejlepší !

    všechno nejlepší , Mickey Rourke je můj vzor herec a boxer nejradsi ho mam v HARLE DAVIDSON , SEJMETE CARTERA , DOUBLE , TEAM , HOMEBOY . *16* *5*
  • chybí tu film

    chybí tu film ANGEL HEART 1987 - hlavní role (aspon mě se ve filmografii nezobrazil)
  • můj nejlepší herec

    nejkrásnější herec z osumdesátých let ve smyslné orchideji moc pěkný filmeček a ty se tam pěkně hodíš a škoda že vám to ještě splu nevydrželo s carré ottis ,Rourke miluju tě!!!!
    • Re: můj nejlepší herec

      (Ne)smyslná orchidej je skoro nekoukatelná, jaká to je sračka a Mickey, kterej byl svýho času fakt kusanec - s tím souhlasím, je tam nepředstavitelně slizskej a nechutnej...ale proti gustu... *3*
  • bullet

    super film bullet nevite nekdo jestli je v cestine?
    • Re: bullet

      Ahoj, to nevím, ale titulky k němu rozhodně na titulky.com jsou...a origoš to máš beztak lepší *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit