Přejít na výpis diskuzí

Michelle Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heath Is Die

    chudák michelle je mi jí líto ona ho urcite moc milovala. *9* *8*
    • mimi.for.love

      Re: Heath Is Die

      no to sice určitě ano, ale proč by se s ním rozváděla??? to bych já v životě neudělala, Heatha miluju, ve Zkrocené hoře si střihnul parádní postavu Ennise, hrozně se mi ten film líbí *14* ach jo, proč umírají tak vynikající herci a na světě pak zůstanou totální paka... *9* *9*
      • Re: Re: Heath Is Die

        Jo to máte pravdu *9*
      • Re: Re: Heath Is Die

        nebyli svoji, asi pro to měla nějaký důvod, nebo ho chtěla přinutit, aby se dal dokupy a pořád jen neflámoval, škoda ho
        • mimi.for.love

          Re: Re: Re: Heath Is Die

          nj, nebyli svoji, ale myslím si, že se rozešli, protože na sebe třeba neměli čas... *7* *9*
  • eve-lyn

    narozky

    všechno nejlepšííí
  • MartinDyntar

    jela na lehko ve staré chlípné dodávce😀 mrtvého nebožtíka v pytli na střeše vezli se strýčkem na pohřeb do Trony v Kalifornii😉 Do dodávky se jim už nebožtík nevešel😯 Chlípný strýček měl podezření na spící terroristickou bunku😂 Pak se ožral a vysmahl😉😂

  • MartinDyntar

    Krásná holka, přesně takovou v životě si hledám, hodnou, milou, laskavou, chápavou, přiměřeně tolerantní, empatickou i chytrou, je to velká křestanka, jsem z ní neskutečně natěšený či chcete li nejvíce i osobně naježený už jen tím že v road-movie Wimma Wenderse "Land of Plenty" v roli Lany Swansonové v jedné filmové scéně ve chvíli kdy právě už nasedala do dodávky a odjížděla se svým strýcem Poulem (John Diehl) do Trony v Kalifornii nám divákum nedopatřením ukázala krásné černé tanga, prostě příště pozor nevím co pak v dodávce na cestě dělali právě mimo záběr samotné kamery, bylo by z toho velice krásné romantické milostné por.., prostě romantické milostné road-movie por.. nikdo dnes bohužel netočí, velká škoda. Myslím to upřímně a vážně, bezduché neromantické por.. je velká nuda!! Pište všechny naježené lišky lištičky liščité bez liščat, odcházím ted za liškama!! Že by do Zoologické zahrady? Ne skutečně ne, mám lišky zadarmo!! Jde o princip!!

  • MartinDyntar

    Jo má Michelle miluji tě divácky díky Wimovy a vždy tě milovat divácky budu. jsi krásná holka, nestárni mě, dík. Jo Mišél všichni v naší Evropě asi tak nějak utíkáme pryč odnikud nikam stejně jako vy v Americe Mišél, pryč konečně někam před Putinem a jeho komunismem a také i pryč před vašim Joe Bidenem a jeho zbytečně tvrdým kapitalismem a masovým konzumem. Jsem nepolitický, nezajímá mě zbytečně vubec politika Mišél, je to veškéra zbytečná marná ztráta drahoceného času, v politice se nikdy nic nezmění a já také ne, miluji tě naježeně moc má lištičko liščatá nezapomenu nikdy divácky na tebe, na tvou největší hereckou příležitost a na tvou největší hereckou roli v road-movie Wima Wenderse "Land of Plenty" ("Země Hojnosti", 2003) Nemám čas Mišél na forum, ted musím jít, Putin se ve svém Rusku se po distanční terapii se mnou před chvíli právě zastřelil. tvuj MARTIN DYNTAR

  • MartinDyntar
    Krásná krásnější nejkrásnější nejnajezenejsi liška. Miluji a obdivuji její roli ve filmu Land of Plenty. Ještě. ...ale no to snad ne...jsem tak najezenou krásnou lišku osobně nepotkal. No vida...už další druha najezena liška. No vida s ni bych liščíl. Je zadana a mám to k ni bohužel daleko.
  • MartinDyntar
    Pěkně, fakt krásně naježena liška z lesa z road movie Land of Plenty nemce Wimma Wenderse. Moc sympaticka, chytrá a obětava dokonce i pokrestanstela naježena liška. Mám ji rád s vedlejšími s postranními úmysly jak se na take naježeneho lišaka sluši a patří no ne?
  • MartinDyntar
    Nevíte někdo zda už ta pěkna liška už má také pěkna najezena liscata? Je to stále ta sexy odvážna a obětava liška tak jak ji všichni známe z filmu Land of Plenty Wimma Wenderse?
  • MartinDyntar
    Moc laskava lišticka a taky moc pěkně naježena.*Land of Plenty. Jinak odvážna a úspěšně obětava liška. Tak tak... no vida.
  • MartinDyntar
    Moc pěkna liška. V Land of Plenty byla moc mila, laskava, příjemna, sexy a navíc i odvážna jak se na najezene lišky patří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit