Přejít na výpis diskuzí

Michel Teló

OSOBNOST 21.11.2011 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám jeho album Na balada a moc se mi líbí. Michel je můj idol a rád zpívám jeho písničky.Až budu velký, chtěl bych být jako on. Zatím je mi 8. *4*
  • Pro upřesnění Michel je z Brazílie a mluví Brazilskou Portugalštinou.....
    Ať si každej říká co chce já ho stejně miluju *14* *14* *14* .......
    Telo Michel prohlásil v rozhovoru s Marilia Gabriela není považováno za sexy muže a jeho kouzlo je jeho stydlivosti. "Velmi plachý mi kouzlo, ale já nejsem sexy chlap," řekl zpěvák, který se také vyjádřil k jeho chuti na sex. "Sex je dobrý a líbí se mi jiný účet," řekl.(některá slova nedávají moc smysl ale je to přeložené na googlu) je krásnej, dokonalej a je nejlepší zpěvák na svetě *14* *14* *14* *14*
  • Michel je užásnej hlavně písnička Ai Se Eu Te Pego a Bara bara bere bere je boží škoda že už kluka mam :-D
  • Michel je naprosto úžasný zpěvák! Song Ai Se Eu Te Pego je naprosto úžasný! Miluju ho!!!! *14* *14*
  • Michel Teló je ten nejlepší zpěvák na světě!!! Miluju ho *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Jo to Ja si taky myslela že je mu mín,ale to je uplně jedno je opravdu kouzelnej!!!Jen mně fakt štve že nema koncerty někde tady,jela bych hned a potkat ho tak osobně to by bylo uplně nejjjj.....
    • jo tak to teda souhlasim taky bych chtěla aby tu měl koncerty ale nikdy nevíš třeba :DDD někdy přijede do ČR a zazpíva nam tu v Praze nebo Plzni :DD ;)
  • Je prostě super miluju ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *5*
  • On je dokonalej, krásnej :P A nevíc co všechno já myslela že mu je maximálně 25 :D A ono mu je 31 :P Ale i tak :P Žeru ho :)* *14*
  • on je prostě k nakousnutííí :P *14*
  • AI SE EU TE PEGO..je ta nejlepší píseň kterou jsem kdy slyšela...má krásnej hlas a jak se směje...je nejlepší *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit