Přejít na výpis diskuzí

Michal Viewegh

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Všechno nejlepší k svátku, Oskárku....:-)) *14*
  • Vážený pane Vieweghu, chtěla jsem vám jen napsat, že vaš film Román pro ženy mě nadchnul. Sama jsem v životě prožila hodně zajímavých epizod a tak mě napadlo, zda by jste neměl zájem natočit další film podle skutečného příběhu. Jako divák vám děkuji za příjemně strávené chvíle v kině, či u televize. Hodně štěstí ve vašem pracovním i soukromém životě. S pozdravem vaše divačka
  • můj syn

    Konečně se po dlouhé době našel někdo, kdo dokázal mě a mého syna(21let) posadit ke společnému stolu a mluvit na stejné téma. Vaše knihy nás dva zase daly dohromady a já se konečně dovídám něco o tom jaký ve skutečnosti je bez té slupky mladého věčně protestujícího muže, který sám neví proti čemu vlastně protestuje. A za to Vám moc děkuju. Případ nevěrné Kláry, Báječná léta s Klausem, Vybíjená, Báječný rok - s k v ě l é. Dovolím si upravit větu z Vašeho deníku: tak dlouho bojuješ se svými dětmi, až je buď pochopíš nebo ztratíš. Vy jste mi pomohl, že jsem syna neztratila, ještě jednou díky. A - píšu, píšu, neflákám se! *3*
  • Váš deník je průměrná výpověď zakomplexovanýho idiota,coby jednoho z mnoha průměrných zakomplexovaných idiotů v naší zemi(asi 95procent spoluobčanů). Je to smutná zpráva, pane Vieweghu. Nicméně, povzbudivé, že debil je schopný trápit se pro svou tupost, i když si ji naplno neuvědomuje. Zkuste se smířit s tím ,kdo jste.Zkuste se smířit s tím,kdo jste. Úleva příjde zaručeně.Rozhodně nebudete trpět samotou.
  • čtivé

    Vážený pane spisovateli! Děkuji Vám za další "příjemně stávený" čas s Deníkem roku 2005.Rovněž Vás chválím za vtipně napsané scénáře k filmům. No a nakonec jen prostě dodávám, že se těším i na Vaše další knihy. Vašim ženám přeju zdraví, lásku....a hodně štěstí vedle Vás. Ať se vám daří, zdraví Daniela Obermanová.
  • Dobrý ne, chtěla jsem zeptat, dozvěděla jsem se, že chcete založit nějaký fond na ochranu lidí, o kterých píšou noviny hloupé nesmysly a které se ještě ani nezakládají na pravdě. My jsme podali žalobu na Šíp, a měli jsme jednání 31. 7. 2006, a protože jejich právní zástupce nebyl připravený. tak se jednání odročilo. Držím Vám palce, protože co si teď dovolují novináři zveřejnit je hyenismus. Mějte se moc hezky a nedejte se. Oni si na to musí zvyknout, že budou muset platit za to, co zveřejní. A více takových soudních sporů, ať všichni ví, že překračují určitou mez a taky za to zaplatí. Mějte se moc hezky. MArie
  • Báječný rok

    Milý pane Viewegu, patříte k mým nejoblíbenějším autorům /ještě mám ráda Vaculíka/ a vaši knihu Báječný rok jsem si koupila ke čtení na pláži v domění, že to bude taková lehká literatura / asi mám v podvědomí výroky nějakých recenzentů z Lidových novin/. Četla se sice dobře, byla výborná, ale nakonec na mě působila úplně depresivně ta přibližující se smrt vašeho otce, protože něco ppodobného jsem zažila s mými rodiči. Trošku depreivní byla i Vybíjená, kterou jsou četla před 2 lety, jsem ročník 58 a v té době jsem si ještě nepřipadala tak stará jako vy ve 40. Ale nejzajímavější informace o vás byla pro mě jedna zmínka v novinách, že k vám přiletěla andulka - je to chytré zvíře a je potřeba ji nechat prolítnout a hlaně na ni mluvit, aby se rozvíjela intelektuálně. My našeho Pepíčka pouštíme po domě, i když máme taky prosklenou stěnu, musí se začít třeba večer a v jedné místnosti. Náš Pepíček s námi mluví lidským hlasem /mým/,účelně jedná a stal se naším třetím dítětem - je mu 11 let. /nejsem blázen, je to nadsázka/. Hlavně si nevšímejte kritiků, ocenění se vám určitě ještě dostane, vzpomeňte se třeba na Janáčka, jak neustále bojoval s Nejedlým a trápil se. Můj otec často o někakém jednání řikal, že je to komenzace komplexů méněcennosti. Vy už se nemusítě přesvědčovat o tom, že jste dobrý, protože dobrý jste. Těším se na vaše další knížky . Jana V.
  • autorské čtení

    Dá se prosím vás někde zjistit, kdy a kde bude mít Michal Viewegh nějaké autorské čtení? *7*
  • díky

    Klobouk dolů...Michale... Čtení není zrovna má záliba,jsem dislektyčka a od děctví nerada čtu.Na letošní dovolenou mi manžel koupil Váš deník 2005 a přelouskala jem ho jedna radost.Po večerech jsem mu ho pak předčítala...Snažíme se o miminko a tak jsem nad kažkou zmínkou o vašich děvčatech ronila slzy jako krokodýl:.)Hned po dovolené jsem vtrhla do knihkupectví a nakoupila všechny Vaše hnížky co měli.Čtu jednu za druhou a strašně mě bavíte!!!Já vám moc děkuji za vaší tvorbu a příjemně odpočaté chvíle,které s Vámi trávím...
  • psaníčko

    Michale, /trochu osobne/, po Vašem deníku mám pocit, že jsem s Vámi nejen spala a vstávala s ranními novinami a tak, ale že jste byl se mnou na každém kroku...bylo to báječný....Vaše knížky jsou pohoda, slzy, smích a hlavne je to všechno psane tak, že i já to chápu *1* ,což je naprosto báječný, pište, pište, protože nemám co číst *3*. Váš deník jsem četla na dovolené u moře, smála jsem se a brečela, soucítila s každým Vaším dnem. Deník bych nikdy nenapsala, protože bych nezvládla tu obrovskou "nahotu", která je pro deník samozřejmá. Jsem schopná mluvit o Vašich knížkách hodiny a ten, kdo Vás nemá rád , má u mě velmi tlustou čáru u srdce. Hodně zdraví, hodně štěstí, málo depresí a hodné děti....Hezký den Renata a neposlouchat kritiku, vyjimečný lidé jako vy stejně zůstanou nepochopeni/ to soudím podle sebe, jsem kritizována denně / ...... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit