Přejít na výpis diskuzí

Michal Horáček

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím to říct !

    Byl jsem dnes na představení OHROŽENÝ DRUH ! Nejenže to nemělo chybu , ale navíc to byl neskutečný zážitek !!! Pokud by se u nás uvažovalo o monarchii , budu Vás volit jako KRÁLE !
  • Pitomče Horáčku, běž si zachlastat s STB a jejími bývalými členy a nedělej nám všem ostudu.
  • Michal Horáček..
    ...se nakonec zachoval úplně stejně jako každý chlap po padesátce,který se zblázní..
    Ano skutečně to tak je..některé ženy mají po třicítce krizi a snaží se honem s někým mít dítě..po krátkém vztahu aby jim neujel vlak..viz.Lucie Vondráčková,Borhyová..vsadili na pracháče a proto s nimi dítě zplodili téměř okamžitě..jejich dlouhodobé vztahy se rozpadly a ony se zachovaly nesmyslně ! Chlapi po padesátce zase prožívají většinou obrovskou krizi ! Ještě nejsou staří ale mladí už taky ne ! Tak začnou cvičit,držet hladovku,hledat si mladé partnerky...nádherně je to ukázáno ve filmu
    Disco příběh 2 ! Potměšil tam hubne,barví si vlasy,balí mladé ale je všem akorát k smíchu..
  • Tak tohoto volit nebudu já a ani moji blízcí!
  • Doufám, že se lidé nedají strhnout. Protože zvolit Horáčka je cesta do pekel. Člověk, který si myslí, že je něco víc jako obyčejní lidé, nemá na postu prezidenta co pohledávat. A navíc jeho životopis - hazardní hráč o něčem vypovídá! Opustil manželku - to také vypovídá o charakteru! A jeho spolčení se s rádoby umělci - vyžírkami (to prokázali v uplynulých letech) lidé nepřekousnou. Možná tak Pražáci.
  • Ano názory salonních zbohatlíků co dávno zapomněli, co to v praxi znamená neuhrazená složenka či strach o práci. Neurvalé zacházení rychlokvašeného podnikatele, jehož hodnota majetku , kterou získal tunelem vysoce překračuje jeho odborné a především lidské kvality. Země zadlužená po uši. A taktně zamlčeli co prozradil Havel rozhovoru pro Lidovky. To , že se stal presidentem byl handl s Čalfou. Ty budeš presidentem a já zůstanu premiérem ,abych mohl kontrolovat , kam půjde ten ohromný majetek a aby nebylo ublíženo špičkám padlého režimu, vekslákům, nomenklaturním kádrům a další verbeži jejíž jedinou hodnotou je bezuzdná nenažranost.To nejzajímavější o panu Horáčkovi se ovšem nedozvíte, protože jeho spis, díky blahovůli tehdejšího lidoveckého ministra Sachera, byl spolu s mnoha dalšími dokumenty STB, po revoluci zlikvidován. Každopádně byl v sedmdesátých letech 2 měsíce vězněn pro padělání souhlasu SSM s výjezdem do USA. Což ovšem nebránilo tomu, aby později na Západ jezdil, prý proto, že tam měl provdanou sestru,dokonce v USA studoval. Jelikož tu dobu dobře pamatuji včetně problémů i s výjezdní doložkou do Jugoslávie, natož do USA, tak mi taková blahovůle ze strany komunistické bezpečnosti připadá značně podezřelá.
  • Buď ty texty psal jiný Michal Horáček, nebo měly úspěch díky geniální hudbě Petra Hapky a charisma jejich interpretů...
  • Kdyby dal těch 50 milionu na charitu a nehrál si na vysvoboditele.Ten jeho štáb v čele s Vašaryovou -blbkou to je teda trefa.Už se všichni těšíme na její bláboly a poučování. *1* *2* *15*
  • Michal Horáček jako textař není špatný, jeho texty kritizovat mi nepřísluší. Co mě víc děsí, že na vysoký post se dere další umělec a kavárenský floutek. Umělců u koryt ve vysoké politice už bylo dost. Hlavně těch co se zbožně dívali na západ a východ zatracovali. Co takhle nabídnout člověka ,který není zatížený takovýmto populismem. Za mě u voleb NE.
    • Šuškaly vo mně sousedky v domě
      Nedaj-li medaili, že je po mně
      Daj-li ji mně a nebo nedaj-li
      Co jsem se načekal, vona nepřišla!!!
      Já bych do toho kop
      Ta medaile bude můj hrob...
    • hellraiser
      Aniž bych sem chtěl tahat politiku, dneska máme prezidenta, který zbožně hledí na východ a zatracuje západ (naprosto prokazatelně). *4*
  • Pan Horáček se svou kandidaturou řádně ztrapnil. Dříve tak nebilo do očí, že je to nevyrovnaná narcistická osobnost a člověk mohl obdivovat jeho houževnatost a další dobré vlastnosti.
    • jaké dobré vlastnosti máte na mysli?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit