Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foret??Tak to je hrůza, ten kluk zpívá jako teplouš, možná by mu sedla jiná hudba,ale ty teploušský písničky mu sedly ideálně.
  • On a moje best kámoška

    Michel už týden chodí s mou best kámoškou já už ho taky viděla a je fakt super *3*
  • Ahojky

    Ahojky Miso jsi fakt super kluk libis se mi uz od zacatku.Nechces mi poslat cislo na tvuj mobil.Plosim:-)napis na PetaZhrlova@seznam.cz
  • Je to nafoukanej blbeček co se furt směje jako debil,nevim jak ho mohli pustit dál. Ještě že vipadl.
  • I LOVE YOU

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍŠ SE MI.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ. *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • hovno

    MICHAEL FORET JE JENOM MUJ VY PIČE TAKŽE SI NEDĚLEJTE NÁROKY
  • kulíšek k sežrání

    je uplne nejlepsi zadnej samer na nej nema tohle je proste koren jak ma bejt a ten jeho hlasek no proste hmmmmmmmmmmm!
  • Hrozně se směje jak debil a je to ichtil nevim co si o sobě myslí!a taky zkazil to On my head já kdybych byla Danem Bártou tak mu dám přes držku!
  • Míšánek..:-)

    Ahojky Míšánku.. teda ty jsi ten nejkrásnější kluk, kterýho jsem kdyd viděla,a ten tvůj hlásek je šíleně super, opravdu se mi moc líbíš.. napiš mi prosím!!prosím smutně koukám:-(
  • Will Young je lepší!!!

    Vím,že teď působím jako odpůrce,ale je fakt,že Will Young je lepší než Foret,Will Young je britská superstár a je dokonalí jeho zpěv je jak kvalita samá a jak uslyšíte jeho zpěv tak se pomalu ale jistě rozplynete a až pak uslyšíte jinou písničku od jiného zpěváka tak vám je na zvracení protože se vám zdá že ta nejkvalitnější muzika je ta kterou dělá Will Young...je nejkrásnější člověk na této plenetě....jenomže on je to britská superstár a tady jsme v česku tak se zase vrátíme k Forettovy:on je tak svým způsobem hezký a svým způsobem umí taky zpívat (jenomže will young je lepší)promiňte mě to ujelo ....on si zasloužil být ve scéně česko hledá superstá (stejně jako will young) promiňte mě to zase ujelo....já si myslím že kdo říká že Michael Foret má hodně fanynek a že je uchyl tak to by si snad měl tak trochu promyslet co to vůbec plácá...zkuste to....!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit