Přejít na výpis diskuzí

Michael Fassbender

OSOBNOST 27.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toho herca som objavila asi pred rokom. Videla som ho akurat iba x menovi a v prometheusovi kde ma uplne oslnil az vdaka tomuto filmu som sa o neho teraz zacala viacej zaujimat. Tesim sa na jeho starsie ale aj nove filmy :) a neviem sa dockat na jeho Davida v prometheus 2....a aby som nezabudla. To je tak krasny chlap
  • no ale já taky *1* navíc ve filmografii nahoře spousta jeho rolí chybí....
    • kikulinka1996
      Máš pravdu, znám jeden fiulm, který mu chybí: Jana Eyrová
  • X men je chujovina pro nezletile primaty ...... jo a nemam ho rad
    • Co sem v tom případě lezeš?
  • Fassbender je jeden z najtalentovanejších hercov súčasnosti a ešte naozaj dobre vyzerá, ale v poslednú dobu je ho až priveľa. Fassbender tam, hentam. Mám pocit, že vyskočí z mojej chladničky (i keď rada by som ho v tej chladničke videla :D) ale už začína nudiť a jeho dokonalý ksicht mi už začína liesť na nervy. Je vopchatý v každom veľkom filme, rovno s hlavnou úlohou. Jemu by prospelo keby si vyberal nie tak komerčné filmy a objavil sa v menšej úlohe aby mu z toho nepreskočilo, ale inač ho mám ja osobne najradšej ako Davida 8. Zatiaľ najvýraznejšia a najlepšia postava akú vo svojej kariére zahral a zahrá si ho znova a to ma naozaj teší, ale chlapec by mal naozaj ubrať plyn.
    • Nechápu, jak můžeš napsat takovou hloupost :D už vidím, jak bys odmítala role ve velkofilmech jen proto, aby tě nebylo někde privela... Je to jeho práce a jeho život, má z toho peníze a třeba ho to i baví, že jo :D Nevidím důvod proč by se herec v nejlepších letech s mimořádným talentem a výjimečnou tváří měl bránit úspěchu.
  • Michael je úžasnej herec, jehož talent je nepopiratelný, ale zatím je značně přehlížen (hlavně kritikou). Myslím, že v nejbližších několika letech získá Oscara, protože jeho výkony jsou fakt bombastické (naopak mě překvapilo, že nějakou cenu zatím nemá, takže jak jsem zminila, jasné přehlížení). Mám ho děsně ráda. :D
    A samozřejmě happy B-DAY! :DD :-*
  • Asi jeden z nejlepších herců současnosti. Není ani tak hezký, jako spíš charismatický a exceluje ve všech rolích, ve kterých jsem ho viděla *4*
  • Viděla jsem všechny filmy a jen píšu svůj názor.
    To snad můžu,ne?!!!!
  • Popularitu nekterych xichtu jako Fassebender fakt nechapu ......
    • Tak to bych NEchtěla vidět ten tvůj xicht... *15*
  • jak víte, že právě rochester je "životní role"? Jednak je mladý na takový hodnocení a jednak má za sebou úžasné výkony ve filmech, které šly asi mimo vás: Jenom kolik ocenění dostal za Hlad, bezchybný byl v Tank Fish nebo Jezeru smrti... ale to holt nejsou hollywoodské hitovky., že *3*
  • kikulinka1996
    *14* *14* *14* Všechno nejlepší *14* *14* *14* Miluju ho ve všem, co jsem s nim viděla i neviděla *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit