Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je kousek panečku. *14*
  • Zdravím lidi.. jen se chci tak zeptat, nemá tady náhodou někdo nějaké zkušenosti s Twitterem? Celkem mě láká, jen mě štve, že není v cz. Proto se ptám, jestli někdo nevíte jak to na něm chodí a tak (to víte, když to u těchto celebrit tak letí.. *1* ) Díky každému, kdo odpoví. *1*
  • Joo je to pěkna číča a v trans... mela bejt strašne tam chyběla
  • Ahojte, nevíte někdo, jestli se Megan chystá na natáčení nějakého filmu nebo tak? *7*
  • Jo, a s Transformers máte pravdu. Podle mě tam měla hrát. Bez ní je to divné, jako by tomu filmu něco chybělo a Rosie Huntington(Carly - Transformers 3) na ní vážně nemá. *7*
  • Ahoj, nevíte jestli opravdu bude hrát ve Vampýrské akademii? Slyšela jsem, že ji tam chtějí obsadit do role Rose Hathawayové.
  • Ahoj, nevíte jestli film Teresa byl opravdu natočený, nebo je to jen v tom filmu.. A kdy by byl, muzu si ho nekde zkouknout nebo stáhnout... DÍK *3*
  • já si myslím,že v transformers 3 chybět neměla... byla dokonalá na tu roli... 3 jsem ještě neviděla,ale ani moc nechci jelikož vím že to není to co bývalo s megan *9*
  • Hezká, ale nejhezčí určitě není... POdle mě nikdo nemá na Kristen Stewart :)
  • je pěkná a mrzelo mě že nehrála v transformerech se shiem jim to tam slušelo a nevíte proč
    • Ve 3 . dile pry nehrala proto, ze verejne pomlouvala rezisera (vetsina tech pomluv byla pravdiva) a tak ji z toho filmu vyhodili.
      • Vieš ako sa rozkecávalo že tam už nechce hrať a že hu vykopli a to bolo všetko lenk potom sa to dostávalo von :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší