Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!!
  • premik

    micahsanders

    vsechno nej
  • bbbbbb

    =)

    všechno všecičko nejlepší *14* *14* *4* *4* *3* *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Chandlere!! :)
  • Všechno nejlepší k narozeninám přeju Mattheowi v Přátelích je jednoznačne the best tady ho mám nejradši.Mám všechny kompletní série Přátel na DVD jenom první sérií nemám:)
  • Matheew Perry

    Friens jsou faktis upe nejky...každej den to sleduju a vždyky se můžu posrat smíchy - ale hlavně , když mluví Chandler !!! TEn je táááááááááááák vtipnj , boží , sladkej a nehorázně sexy...JÁ HO HROOOOOOOOOOOOOOZNĚ MOOOOOOOOOOOOOOOOOC MILUJU !!! *14* *14* *14* *14*
  • Matthew Perry

    Matthew vsetko naj k dnesnym 39 narodeninam,Friends,Three To Tango,Len blazni sa ponahlaju super filmy. *4*
  • wellik

    METHEEEEEW

    je nej.. je to borec a je i hezoučkejj!!umí zahrát všechny role od komedie až po horor je plostě nejjj....!!!




    *14*
  • teruliiinka

    Perry

    mathew asi není příbuznej katty perry že ? já jenom že ta shody jmen a nepříde mi to zrovna nejobvklejší *7* *7*
    • goldenka

      Re: Perry

      Ona se ale nejmenuje katy perry-to je jen jeji prezdivka(jako treba lucie bila se taky tak nejmenuje)-jeji prave jmeno je Katheryn Hudson *3*
    • Re: Perry

      Jmeno Perry patri mezi 100 nejcastejsich jmen v USA, takze to bude nejspis schoda. A kdyby ne, uz by se o tom beztak vsude vedelo *1*
    • chalva7

      Re: Perry

      určitě ne, to když by o něm nebo o ní psali v časopisu, sem tam by se i zmínili, že jsou příbuzní...
  • Matthew Perry

    V Priateloch je Matthew podla mna najlepší ako Chandler nemá chybu,vždy sa zasmejem na tých jeho vtipných hláškach. *4* *3*
    • Re: Matthew Perry

      to ano, škoda jen, že jede v koksu. Nebo už ne ? Je to bolestné vidět, jak si idoly ničí zdraví...i když jedna lajna tejdně by ani nemusela tak vadit, CO TO POVÍDÁM SAKRA *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit