Přejít na výpis diskuzí

Maťo Ďurinda

OSOBNOST 17.4.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tublatanka

    skvělý to zpěvák
  • :D

    I LOVE YOU!!!! *14*
    • Re: :D

      je to nejkrásnější chlap a nejúúúžasnější zpěvák---poslechněte si ho--je to eso ať si každý říká co chce pro mne je to zpěvák a chlap číslo 1!!!!!!!!!!!!
  • Maťo je nejlepší!!!

    Tento zpěvák velice změnil můj názor na rockovou hudbu.Když jsem v roce 1988 začal Tublatanku poslouchat a zároveň byl i na jejich koncertech nebylo co řešit! Potom už to šlo samo,Vitacit,Citron,Kern a další superkapely,které poslouchám dodnes.A Maťo? Ten je dodnes pořád skvělý a moc se mi líbí,jak mu ta dnešní mládež nedosahuje ani po kotníky!
  • poslouchám tublatanku od dětství,Maťa Durindu zbožnuji. Je to nádherný chlap.Nedávno jsem navštívila koncert TUBLATANKY a tak se trochu vrátila v čase.Bylo to úžasný.Měla jsem možnost se s Matem setkat osobně.Splnil se mi můj životní sen.Byl příjemný a milý.Pro mě to byl velmi silný zážitek. *14*
  • Maťo je nejen úžasný zpěvák, ale vyjímečný člověk, z kterého vyloženě čiší pokora, jak k hudbě, kterou dělá, tak k fanouškům a životu vůbec. Nejradši mám takové co soudí a vůbec nic neví *16*
  • Tublatanka je nejlepší slovenská kapela,Mato je krásný chlap a výborný zpěvák a moc mu blahopřeji k narození syna *4* a přeji jen to nej,nej!
  • Tublatanka moje nejlepší kapela! Mato, Můj nejlepší zpěvák! Jezdím na ne od 20 let, konecne se mi s nim podařilo setkat. Je moc příjemný a milý. Jižní Čechy. ..6LK
  • Maťko ta ešte jeden pozdrav ale od moje sestri.Moja sestra Danielka vám
    odkazuje že vás žere a že ste najlepší spevák na svete.Napíšte mi
    odpoved.Chcem sa svami odfotiť.Chcela by som aby ste prišli niekedy hrať
    do ježkovej vsi do Floridy.Môj oco by to vybavil. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Byli jedineční, koncerty byly fantastické.
    Moc rád vzpomínám....
  • Mato Durinda,a Tubloška s něma žiji od dětstvi,jejich muzika a styl jsou pořad perfektni koncerty sou famozni *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit