Přejít na výpis diskuzí

Matka Tereza

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je příklad i pro TEBE ....
  • Kdysi bílý misionář vstoupil na území nedotknuté moderním člověkem,přistoupil k lidem lesů a hor,indiánům,křovákům a povídá: Já mám bibli a ty máš půdu!! Indián: Tak jsem zavřel oči a začal se modlit,když jsem oči otevřel,tak já měl bibli a on půdu !!!!
  • MATKA TEREZA BYLA DUKAYEM ŽE MY LIDÉ POKUD CHCEMEME MUŽEME KONAT DOBRO
  • Správná cesta

    Díky tomu že si medituji objektivní pravdivou meditaci, jsem, jaký jsem a tak mohu pomoci těm, co trpí díky tomu, že nejsou sami sebou. Já jsem dokonalý a vše je k dobru. To moje mediace je, a ona staré dezinformace likviduje, protože zde sebevědomí a optimismus je. Nechtějte změnit společnost, chtějte změnit sebe a společnost se díky tomu změní. *3* *13* *14*
  • Myslím že spěváci herci atd.Nejsou tak slavní dobří a hodní lidé jako matka Tereza.
  • co je tomu člověku, který jí dal dislike???????????
  • opravdová Osobnost :))
  • Já osobně nevím, jak to s ní bylo. Nikdy jsem se s ní nepotkala, ale z toho co píšou mi tu něco nehraje. V podstatě o ní vím jen z TV a z článků, které někdo píše a jak vím, papír toho unese hodně. Takže nevím, jaká byla, nevím, zda došlo v průběhu let k nějaké záměně nebo co, ale já vidím na fotkách starého muže a ne žádnou ženu. Fotky z jejího mládí nikde nejsou, myslím, že jen jedna a tam může být kdekdo. Trochu mi to přijde jako vymyšlený krásný příběh. Ale zajisté lidé, co pro ní pracovaly pomohly spousta lidem. Můj názor...
  • OPRAVDU BYLA VYJÍMEČNÁ, SVĚT POTŘEBUJE VÍC TAKOVÝCH LIDÍ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit