Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy.94941

    fotka v novinách...

    fakt si myslíte, že sem tu fotku s Matějem v novinách mám dát?? teda...mám jetě jednu, na které jsou i naše kamošky s ním, ale tu v těch novinách....vypadám tam jako tlustá Marfuša... *1* *1*
    • nika.

      Re: fotka v novinách...

      Vybal to!
    • mak.mak

      Re: fotka v novinách...

      jj dej *1* *15*
    • criss

      Re: fotka v novinách...

      URČITĚ to sem dej *3*
  • Je to nej.herec

    Mě se film Máj moc líbil a Matěj je krásnej a moc mu to tam slušeno je to nej.herec!!!Ať si řiká každej kdo chce co chce... *5* *14*
  • clanek

    holciny,tak si zadejte www.zpravy.idnes.cz a pak do vyhledavace stropnicky no a mate to *4*
  • an-netka

    Lucííík

    Awoojky hee tohle se stalo i me uube jsem se zalaskowala noo !! ae co nadelaám stejnak ho nikdy uurco nebudu mit!! ae taky ho uubec *14* je kwásnej noo !! tak treba az neco bude kde ho budes mocíík widet tak to bude OKIii bo neee
  • tery01

    fotecka

    ta první fotka co je na ni matej zblizka je uplne dokonala jako!!! *14* *14* *14* diky hilarynko zes ji sem dala fagt ze jo *3* *3* *3* *14* *14* *14*
    • moniiiczkaaa

      Re: fotecka

      Moje řeč...je vážně moc moc MOc podařená *14* Fakt nádherná *14*
      • Re: Re: fotecka

        jenže je to z RR, kde ač měl tolik nominací z KK se nedostal ani do 1.třináctky na kandidátce do EP *9*
        • Re: Re: Re: fotecka

          Ono, upřímně řečeno, dalo se to čekat - Bursík teď nadšením ze svých vnitrostranických oponentů moc neoplývá - "úbytek voličů" (hlavně že to má na co hodit!) Spíš jsem zvědavá, jak dopadnou volby 2010.
        • Re: Re: Re: fotecka

          Škoda *9* .A přitom byl v nominacích na šestém místě.Bohužel si *10* pan Bursík *10* na kandidátky dosadil svoje lidi.
          • hilarynka

            Re: Re: Re: Re: fotecka

            Nj, Marťa je Marťa .. *1*
            • moniiiczkaaa

              Re: Re: Re: Re: Re: fotecka

              Nj tomu se říká inteligence...(myslím to HODNĚ ironicky!!)
  • michelin12

    taky video

    no..eh..já jsem taky vyrobila video..ale asi není lepší než odwendy, protože není jenom o Matym, ale o celém filmu..tak jestli se chcete kouknout..tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=dZ 24cyXiP5M

    A nejlepší je, že jsme s wendy ten samý den dostaly stejný nápad xDxDxD že budeme vyrábět..a to bez toho, že by jsme si o tom řekly mezi sebou..cheche..čím to je??? *1* *1*
    • tery01

      Re: taky video

      taky krasny videjko *3* *4* *3*
    • michelin12

      Re: taky video

      CHYBA!! špatný URL!!!
      tady je správné: http://www.youtube.com/watch?v=dZ24 cyXiP5M
      • michelin12

        Re: Re: taky video

        božeeee!! tak do třetice všeho dobrého!!
        http://www.youtube.com/ watch?v=dZ24cyXiP5M
        • michelin12

          Re: Re: Re: taky video

          akorát jak tam je to / watch.. tak tam musíte odstranit mezeru...je to pošahane...
          • michelin12

            Re: Re: Re: Re: taky video

            http://www.youtube.com/watch?v=dZ24 cyXiP5M

            že by??
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: taky video

              Me to vubec nenabehlo..zkusis mi to jeste poslat na vzkazik??diky:)
  • anninka0001

    co to...???

    proboha,kam jsem se to dostala?když jsem četla některé komentáře,myslela jsem,že jsem se snad ocitla na diskuzi o zacu efronovi.No,naštěstí všichni nejsou tak střelení.
    • hilarynka

      Re: co to...???

      Já nechápu, proč srovnáváš Matěje s takovým psychoušem zatepleným .. Taková kapacita jako je Matěj, by se neměla srovnávat se Zacem .. *3*
      • terezka_a

        Re: Re: co to...???

        Proč by měl být Zac psychouš zateplený? To je jako když nějaký chytrolín napíše, že je teplý tady Matěj... Nikdy to nemůžete vědět na 1000%. To je jen převzatý názor od nějakého blbce,... Bože můůj! *8*
        • ach jo....!!!!!

          Bože,že vás to baví,tohle je nezkutečný,Se Zacem tahle stránka nemá nic společnýho,tak mi teda vysvětlete proč ho tu probíráte?Fakt NECHÁPU!!!!!! *16* *16*
          *7*
          Matěj je podle mě užo kluk a je nádherný,ve filmu vypadal a hrál úžasně a bezpochyby tomu tak je i v realitě. *1* *15* Ani nwt jak se byla šťastná,že mi přišel jeho podpis s fotkou a líbí se i mí mamce a to je co říct,protože má divný vkus(soudím podle taťky),mno ale co tady jde o Matěje a nn o nějakého zpívajícího basketbalistu z HSM.ju?
          • terezka_a

            Re: ach jo....!!!!!

            Já tuhle debatu o Zacovi nezačínala, jen jsem napsala svůj názor, tak nechápu, proč reaguješ zrovna na můj příspěvek.
            • Re: Re: ach jo....!!!!!

              hey vy jste vazne upa kravy...tady je napsano diskuse o Matějovi Stropnickem a ne o Zacovi!blbky jste *13*
      • emo.cindarella

        Re: Re: co to...???

        Se divíš. Tohle nemá nic společného z Matějem, ale s vyjadřováním jistých slečen *1* a absolutně s tím souhlasím *9*
    • ferrerrka

      Re: co to...???

      :)musim říct že si mě pobavila...asi s tebou musim souhlasit že to občas tak vypadá:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit