Přejít na výpis diskuzí

Martin Kuba

OSOBNOST 12.11.2012 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem Vás v pořadu paní Jílkové a nechápu proč lezete ještě za své činy na veřejnost a tak blbě mluvíte . Vy jste samozřejmě s pomocí TOP09 a Lidem zadlužili tento stát a nejen zadlužili , ale i rozkradli. Myslím si , že jen za církevní restituce musíte být pohnáni k soudu za vlastizradu , že musí být obnoven trest smrti a vykonán .Byl jsem volič ODS a po vašich činech jsem volič KSČM a už jim zůstanu včetně svoji rodiny . Bídu do které jste uvrhli tento stát už není možné ustát . *13* *16*
    • Můj voličský osud je stejný. ODS je tlupa lumpů bez zábran.
  • Kuba opakuje fráze, výřečnost se mu nedá upřít. Je inteligentní. Ovšem profese lékaře na MPO nestačí a spíše svědčí o jeho egu. Lobisté, zájmové podnikatelské skupiny i úředníci si ho jednoduše mažou na chleba. A tak se přijímají prolobované normy, které zcela negují smysl zákonů. Přestává platit fyzika a zdravý rozum. Také spotřebitelé to nemají snadné. Odbor jim vyloženě zasílá nepravdy. Pan Kuba nemůže znát všechno a tak si to tam ti ostatní v zájmu klientelismu řídí k obrazu svému.
  • Pane Kubo,zalezte někde do kouta ,kde vás není vidět a slyšet.Ty pitomé řeči co se ozývají z ods nejde už ani poslouchat.A ti vaši spolustraníci jako by jim někdo vymetl rozum.Měli jste dva premiery a jak dopadli.Jsta už lidem pro smích.Topolánek a Nečas to vejde do dějin jeden větší blb jak druhý. *1* *2* *15* *5*
  • máš to marný.
  • Martin Kuba mluví velmi klidně,ale je to manipulace.Nenazývá věci pravým jménem,např. když mluví o vstupu cizího kapitálu do Budvaru nebo o rafinériích atd.,vždy se musí něco prodat ,aby do té společnosti vstoupil zahr.kapitál.Bude mít hodně příležitostí dávat dohromady ODS,trajektorie této strany je sestupná.ODS má blíž má k nevolitelnosti než k vrcholu ,to jest vyhrát volby.V této situaci dělat místopředsedu je těžký úkola a hlavně nevděčný.ODS je za svým zenit a pravici čeká éra hledání a manévrování a ústupů.O ČEZu a jeho podnikání v Albanii ani náznak,bolavým tématům seraději vyhnout.
  • Nemá to tady bejt o osobnostech? Tohohle blba snad ještě, ale kousek dál mladej Dienstbier... S tou socanskou tlamou jste to fakt přehnali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit