Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim vas

    nema niekto nahodou skladbu JIZVA NA DLANI???? *3* *3* *3*
  • Marie Rottrová! Přeji vám vše nejlepšíííí k vaším krásným 70.narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka! *14*
  • flamingo
    Milá paní Rottrová,přijměte velkou gratulaci k Vašim dnešním narozeninám.Obdivuji a poslouchám Vás moc ráda.Těším se na koncert v KV Aréně a doufám,že uslyším i Vaše duety s Petrem Němcem.Přeji pevné zdraví,štěstí a pohodu do dalších let.
  • Marie Rottrová

    Kdo ví, kde na webu najdu písničku LÁSKO, VONÍŠ DEŠTĚM v MP3 formátu? Díky za zprávu
  • Prostě nevím..

    Prosím vás lidi, nevíte kdo je ten mužský hlas v písni "Kůň bílý". Mám ho před očima ale na jméno si ne a ne vzpomenout.
    • Re: Prostě nevím..

      určitě Hranický
    • Re: Prostě nevím..

      Je to pan Petr Němec se skupinou Flamingo. Je to nejoblíbenější písnička mojí maminky. A nemáte jí náhodou? Jestli by jste mi jí neposlal mailem:-)
    • Re: Prostě nevím..

      Myslím, že je to Petr Němec...
      • Re: Re: Prostě nevím..

        Myslím, že to Petr Němec není...
  • Včerejší koncert v naší ostravské ČEZ Aréně byl jak jinak než úžasný. Chyběl mi jen ten Petr Němec a s ním zazpívaný Kůň bílý... Ještě že Vás ta Ostrava má! A začátek Vašeho koncertu s Jarkem Nohavicou, co víc si lze přát... Děkuji Hanka
  • Jak to ta paní Marie dělá, že v 70ti letech vypadá na 50?? Je úžasná a krásně zpívá. Přeju jí všechno nejlepší.
  • Za všechny Hrušováky přeji pevné zdraví a těšíme se na srazu v příštím roce.Snad zdraví dovolí uskutečnit koncert v ČEZ aréně, těšíme se!
  • Ahoj Maruško, všechno nej, nej, nej k Tvému dnešnímu významnému výročí a ještě hodně Tvých krásných písniček pro Tvé stále posluchče a fanoušky. :-))) Milan
  • hanovka

    Jsem ráda

    Já jsem také moc ráda, že vyšlo DVD Tisíc tváří lásky. Mám paní Marušku moc ráda a doufám, že to DVD seženu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit