Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pipinka

    mariah carey je nejlepsi spevacka *14*
    • Re: pipinka

      To si děláš snad srandu s takovou hrubkou jako "spěvačka"!!! Hrůza, příště se zeptej své učitelky, jak se to píše. Kdyby to četla Mariah, tak by se styděla, co to má za fanynku *15*
  • FUck all

    Madonna je Madonna
    Mariah je Mariah nemůžete je srovnávat Madonna má hodně jiných předností a má více fanoušků a prodaných alb ale Mariah má zase o 4 oktávy v hlase víc než Madonna a to jí musí stačit *4*
  • anka6959

    Pro mariku

    JÁ SI TAKY MYSLÍM ŽE TO JE JEDNA Z NEJLEPŠÍCH ZPĚVAČEK NA SVĚTĚ SPOLU S WHITNEY HOUSTON CELINE DION ATD.... MÁM JÍ RÁDA MILUJU JEJÍ SONGY ALE NĚKDY MI PŘIJDE ŽE JE TROŠKU POVRCHNÍ ŽE JÍ TA SLÁVA AŽ MOC STOUPLA DO HLAVY OD ZAČÁTKU 90.LET A TAKY SI MYSLÍM ŽE BY POTŘEBOVALA NĚJÁKÝHO POŘÁDNÝHO TEXTAŘE A PRODUCENTA KTERÝ BY JÍ MOH NAPSAT KVALITNÍ SONGY PROTOŽE V DOBĚ LADY GAGA NEMÁ ŠANCI A NEBO BY SE MĚLA VRÁTIT NA ZÁČEK SVOJÍ KARIERY.
    • no to si zase nemyslim, ze by ji neco stoupalo do hlavy, kdyz se podivas ona takova byla vzdycky, a je zase dost zkusena a ma toho moc proziteho,to nema za potrebii......... a v dobe lady gaga bude porad tak slavna, ptz hudba se netoci jen kolem malych deti a teenageru ;-))ae jiank souhlasim, ze Mariah,Whitney,Celine atd...jsou nej...x))) taky to tak citim...x))
  • Její otec je napul latino a napul černoch a matka irka a Mariah v sobě toho černocha má je to vidět je sexy
  • ma uplne skvelej hlas a supr pisnicky
  • pipinka

    mariah carey je nejlepsi spevacka
    • Re: pipinka

      Zpěvačka ne spěvačka. A já znám rozhodně lepší zpěvačky.
      • Re: Re: pipinka

        jóóó a jakýýý když to tvrdíš???
      • Re: Re: pipinka

        já ani moc ne
        • dianna114

          Re: Re: Re: pipinka

          Tebe se nikdo na nic neptal.
  • anka6959

    proMariahsucks

    jo ona nemá proč na ní žárlit a MARIAH umí rozhodně líp zpívat než madonna MADOONA je krááááááááááva s tim jesusem vždyt by mohla bejt jeho mámou měla sem jí ráda ale madonna si to u mě posrala MARIAH JE NEJ NEJ NEJ NEJ nejlepší zpěvačka co znám
    • jenniferlopez

      Re: proMariahsucks

      tjn je nej ale až po: madonna,fergie,nicole scherzinger,pink,christina agilera,missy eliot,ciara,50 cen lil wayne atd... takže není nej sry asík tě zklamu LOOOOL:D
    • dianna114

      Re: proMariahsucks

      To, že tady někdo uráží Mariah, neznamená, že ty musíš urážet Madonnu *13* A není to žádná kráva *16* . A to, s kým chodí, je snad její věc, ne?? Jo a odpověz mi prosím.. to si to u tebe posrala jen proto, že chodí s Jesusem?? Tak to fakt nechápu..
  • skih

    hodně štěstí

    Přeju všechno nejlepší a hl. zdraví... *4* *3*
    Skih
    • anka6959

      Re: hodně štěstí

      VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ *14* *14* *14*
  • je dobra zpevacka je sssssssssssssuper
  • MARIAH GRATULUJI !!!

    Mariah ,
    gratuluji Vám, že se Vám splnilo Vaše přání!!!
    *3* *1* *15* *4* *14* *4* *15* *4* *1* *3* *15* *3* *15* *3* *15* *3* *15* *14* *14* *14* *15* *15* *14* *15* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit