Přejít na výpis diskuzí

Marcus Gunnarsen

OSOBNOST 21.5.2017 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tam býva môj tato
  • Vám tam do čiech aspoň prišli na slovensko nie to preskočili
  • Marcus je prostě hezčí. Promiň Tinusi. V Make you believe in love je prostě k sežrání
  • já to taky nestihla a taky jsem brečela ale nejsou v Praze naposled *9* *4*
  • Chci moc moc moc na jejich koncert do Prahy ale nestihla jsem koupit lístky a hrozně jsem brecela
  • Miluju Marcuse vždy když poslouchám jejich písně tak uplně zrudnu jako by to zpívali jen pro mě
  • Já miluji Marcuse,nejvíc se mi libí písnička Maku You Believe In Love je to moc pěkná písnička.
  • miluju Marcuse je to můj miláček už se těším na jejich koncert mám V.I.P. LÍSTEK *14* *14* *14* *14* *14*
  • on je můj *14* *14*
  • Miluju Marcuse a je nejvíc cute bohužel na jejich koncert nejedu a hrozně jsem brecela
  • Mac. Jeg elsker deg
  • Jeg elsker deg marcusi
  • Miluji je hrozně moc .
    Posloucham je uz od roku 2012 .
    Nikdy jsem nebila na jejich koncerte ale v roce 2018 jedu do Prahy na jejich koncert s moji babickou .
    Bydlim v Ceske Republice , Breclave
    Mam mladsi sestru ktera ma rada Marcuse .
    A ja miluji strasne moc Martinus , moccccc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU Martinusss *14* *14*
  • Hrozně moc je miluji sleduji je 3 roky! ♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* I love you
  • Love you marcus And martinus
  • I love you Tinus
  • Já taky ale zamilovala jsem se hlavně do TINUSE
  • Já taky ale ještě víc do TINUSE
  • jsou to strašně hezcí klučinové a vím o nich skoro vše,sleduju je už 2 roky a zamilovala jsem se *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* !!!
  • I love Marcus and Martinus *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit