Přejít na výpis diskuzí

Majk Spirit

OSOBNOST 15.3.2011 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsechno neni rep sou i lepsi pisnicky nez rap jako one direction ti rap nezpivaj ani the vamp tak se di bodnout
  • To fakt neni
  • majk spirit je nadherny clovek krasne zpiva atd <3 *14* *14* *14* *14*
  • Dříve jsem doňej byla zblazněnâ ale všechno časem omrzí teď se mi libí one direction
  • Tet ne davno sem byla na majkovi a bylo to užasne Jsí strašně dobrej miluju tě nejvíc láskooo :-**
  • Sice opožděně, ale taky přeju všechno nejlepší:) Přijeď zase do Zlína, prosím:)!
  • Všetko najlepšie Ti prajrm Majk .. a hlavnee aby sa ti darilo ..
  • Jennie
    je dobrééj...doufám, že zůstane co nejdýl u rapu a budem poslouchat jeho písničky *15*
  • almen
    všechno nejlepší a hodně nových songu
  • vse nej k narozeninam majku
  • Majk Spirit <3 júáááj *14* *14* *14* *14*
  • CHtěl bych telefon na majka spirita jsem jeho fanoušek *3* *5*
  • almen
    Majk spirit je docela dobrej

    *3* *3* *3*
  • Můžu se zeptat. neví někdo jestli je pravda že odešel ze skupiny H16 ???
  • Na Votvíráku tam s ním byla nějaká blondýna :D
  • Nikdy jsem neměla Spirita rada ale po pisničce ženy treba ľúbiť se mi začal libit a teť ho posloucham skoro každy den a zdá se mi uplně supr
  • Ty by ses taky měla brzy naučit pravopis! Kolik ti je vlastně let, když už jsme u toho?
  • Zas tak hroznej není, ale že bych ho nějak extra měla v oblibě tak to taky ne. Ale hlas má docela dobrej, to se musí nechat. Akorát mi přijde, že je až moc vysokej, a že na to kolik měří tak zase docela málo váží. Vždyt´ měří skoro dva metry! To by byl ještě vyšší než já a můj spolužák dohromady! Když by jsme se totiž postavili na sebe tak Majk by byl pořád vyšší! Jednou bych chtěla taky být tak vysoká, dosáhla bych alespon´ vysoko. Ne jak ted´, ted´ si ano do police nedosáhnu na talíř a je to fakt hrozný. No tak pardon kecám dosáhnu, ale jen do první police, do tý druhý police už fakt nedosáhnu, to bych si musela vzít židli.
  • Maikunsi sex kluk zboznuji te byla sem na tvým koncertě v km coca cola clup
  • má svaly *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit