Přejít na výpis diskuzí

Mahulena Bočanová

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    S přáním všeho nejlepšího do roku 2007 a vyplněním tajných snů se připojuje i Viktor z Pzně. Když napíši: zlomený klíč ve Favoritu, tak si jistě vzpomenete. Bohužel jiný kontakt na Vás nemám. Držím Vám palečky.
  • Mám Vás ráda

    Dobrý den paní Bočanová, Star Dance byla nádhera a nikdo by to do Vás neřekl, i když jako herečka jste suprová. Bylo to něco úžasného. Přeji Vám do Nového roku 2007 hodně krásných rolí a to hlavní to je zdraví a zdraví a jen tak dál!!! Také jsem Vás velice obdivovala jak jste pěkná baba na letošní dovolené, kde jsem vedle Vás stála v supermarketu (manžel ale více) - Kréta - srpen 2006 - letovisko Kokini Hani - byla to krásná dovolená, takže ať žije Kréta a celé Řecko, milujeme ho moc už jsme byli 7x a příští rok hajdy na Zakynthos, tak ahoj možná tam. Jitka *14*
  • Bravó, úžasná komedoška

    Tolik komičnosti, krásy a talentu mě vhání až slzy bezmezného obdivu. Za teneční kreaci v TV a zábavnost i v divadelním provedení v Činoheráku - Feyd. Krejčovin dávám Vám OSKARA a obávám se, že budu z toho možná doživotně koktat. BRAVÓ!!!
  • Balhopřání

    Všechno NEJ k dnešnímu svátku! Rádi Vás vidíme na obrazovce nebo i přímo na podiu - je příjemný pohled na inteligentní a hezkou ženskou! Hodně úspěchů! Manželé Bohdan a Elena Salvetovi
  • kuk

    Jste jedna z nejkrásnějších hereček světa a přeji Vám mnoho štěstí a ať Vám Bůh konečně dopřeje zdravé a tolik vytoužené miminko Majka *3* *4* *4*
  • prosba

    ahol teto můžeš mi poslat tvoje telefoní číslo a e-mail.Děkuji moc Milada *14* *3* *4*
  • Salma

    To spíš 2. Salma Hayek, ne?
  • Mne se strašně líbila v pohádce Podivná nevěsta jako Serpencie..je to druhá Angelina Jolie *4*
  • rp

    Jako psicholožku bych vás brala.Přestože působíte strašně odměřeně po promluvení je zvás strašně milá baba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit