Přejít na výpis diskuzí

Macaulay Culkin

OSOBNOST 31.12.2006 
127 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tereza
    Já se tu do nikoho nepouštím, ale tohle je snad každýho ( osobní ) věc.
  • Provázel mě celé moje mládí,nebo spíš KEVIN *1* znám snad každou minutu z filmu ,,home alone" nazpamět *1* jojo..kde jsou ty časy kdy byl ještě mladý,rozkošný kevinek. Teď mu je 31 a bývalý no možná i teď občasný feťák celkem škoda,ale prostě peace Kevinovi! *14* ,,bazy toe tvoje holka? no fuuuj" *1*
  • Tereza-Ta KHATE sa len pytala, nmusis sa do nej pustat!!!
  • Tereza
    Coo? A na to si přišla jak?..Proč vůbec? Proč to řešíš? I kdyby byl takovej nebo makovej-je to za prvé jen jeho věc a za druhé to bude pořád prostě KEVIN! Tak se zabývej užitečnějšíma věcma:)
  • neni Gay ? *8*
  • Tereza
    Souhlasim s Lukysem.Opravdu hodně zvláštní názor! *8* Fakt mě to hlava nebere.Mu nesmí jako věk narůstat? *2* A s tim,že se nejmenuje Kevin?! *7* Bez komentu... *15*
  • zvláští názor *7*
  • Proč? Neni to trošku hloupá otázka? Jasně,třeba já osobně mam s ním ráda i jiný filmy,kde je úžasnej,ale film Sám doma + Kevin,to je záležitost na který sem vyrůstala,bez který sem si nedokázala Vánoce představit a prostě se tak do tý paměti vryl nejvíc jako Kevin :)
  • :*

    Jako malá jsem do něj byla zamilovaná...hrozně dlouho a jeho všechny díly "Sám doma" jsem sledovala pořád dokola a hrozně mě to bavilo....dokud jsem ovšem nenarazila na článek v časopise, že už mu je (v té době) asi 25, a že se nejmenuje Kevin *7* *9* *16* *9* ...hrozně mě to zklamalo a tak jsem si našla nového idola Willa Smithe s tím, že jeho věk mě nezajímá a nikdy nebude!!! *14* *14* *1* *1* *1*
  • stormgirl
    Proč si ho všichni pamatujou jenom jako Kevina?!
  • lenniesenka

    Re: Byl to dětský herec...

    v tom klipu byl aji Eliah Wood pokud se nemýlím *3*
  • lenniesenka

    Re: Ohodnocení

    tak tak o těch drogách jsem taky slyšela, jako herec byl dřív dobrý viz série sám doma (1,2) a dobrý synek, ale pak si to u me pokazil tema drogama a vším možným co bral co jsem o nem četla *7*.Začal mi být nějak velmi nesympatický.!!!
  • martina81

    Narozky

    JJ vše néj k narozkám, štěstí, zdraví *4* ... Také přeji hodě rolí v pořádných projektech..
    Ano letí to, taky si ho pořád pamatuji jako Kevina *1* *1*

    No mě ta třicítka čeká za 5 měsíců, njn nikdo nemládnem *8* *1*
  • culkin

    Souhlasím s předchozími příspěvky. Sám doma je jedním z nejlepších vánočních filmů a i když ho už tak 2-3 roky nedávajím, tak se na něj pořád těším. Ale těch 30 to je neuvěřitelné :-)
  • selena-evicka

    vše nej

    vše nej kevine XD
  • zuzanka666

    Narozky

    Všechno nejlepší.A taky lásku,pohodu,skvěly kamarády a taky abys ses už zbavil té nálepky Kavina.Protože jsi víc než jen ten ze Sám doma. *14*
  • anett96

    Vše nej

    všechno nej...když jsem byla malá tak jsem byla do něj zamilovaná. úúúžasnej herec
    ale panebože 30 let? to je moc o fakt není možný že to tak uteklo :)
  • "30"

    tiez si tohto herca spajam s jednym najlepsich vianocnych filmov- Sam doma...
    ako Kevina...
    nikto iny nikdy nezahra tuto rolu tak ako on...
    Prajem mu vsetko najlepsie k tej neuveritelnej "30"... *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit