Přejít na výpis diskuzí

Ludvík XIV.

OSOBNOST 7.2.2008 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Louis XIV

    Ano Ano souhlasím
  • Louis XIV

    O život Ludvíka se zajímám již několik let.
    přečetla jsem několik životopisů byla jsem ve Versailles. Spousta věcí co se píše je hodně přehnaných. Podle mě byl Ludvík jeden z nejlepších panovníků.....
  • Re: jéje

    ano to je smutné
  • Re: Re: oprava

    No prosímtě,Ludvík XIII. sice byl homosexuál ale kdo byl potom otcem Filipa D´Orleán????Mazarin!Ludvík XIV. byl plnohodnotný Bourbon,narozdíl od Filipa D´Orleáns!
  • Re: hjgtd

    Coo?!Žádní komunisti!!!!Ludvík XIV. byl nejlepší absolutistický panovník!!!!Ať jdou někam ti tvoji Stalinističtí komouši!!!!Co s nich máš NIC!Ani bys nemohl vycestovat do Versailles,a možná by si jim byl nepohodlný a nechali by tě oběsit,to by se ti líbilo?! *8*
  • Re: Re: Ludvík

    Díky!!
  • Ludvík XIV-vyráška,uráška

    V jedné knize jsem četl že mu naskočila vyráška.A když si Ludvík sundal ponožku upadl mu prst!!!!!!!A nějaký hrabě se k Ludvíku XIV otočil zády (a to bylo zakázané)!!!!
  • Louis VIX

    Údajně větu L´Etat c´est moi nikdy neřekl!!! Pochovám je v Basilique Saint-Denis (sever Paříže)
  • Re: Ludvík

    V Aux le Vicomte leží severovýchodně od Melunu. Pár kilometrů JJV od Paříže
  • Re: hjgtd

    Jdi doprdele ty komančko jedna zasraná.
  • jéje

    Věděli jste že srdce Mého Ludvíčka bylo snědeno obyčejnými prostými lidmi? *9*
  • Ludvík

    Podle mně je Ludvík zajímavej.Kdo je jeho otec nevím ale chtěla bych vědět KDE JE VAUX LE VICOMTE JESTLI V Paříži nebo ve Versaille?????Prosím napište. *14* *14* *14* tímhle myslím Ludvíka tohle je pro vás *15* *15* *15* *15* *15* škoda že nejde cestovat časem chtěla bych ho poznat. *9* *9* *7* *8* *8* *9* *15* *15* *15*
  • hjgtd

    Je to píčovina a ste kokoti at žijou komunisti...! *3* *15* *9*
  • Re: oprava

    Ano, to je pravda, ale teď jsem četla nový životopis Ludvíka XIV. ,kde se zcela nepokrytě píše, že jeho otcem je kardinál Mazarin a zpochybnili i otcovství Ludvíka XIII. k mladšímu synovi Filipu Orleánskému. Ludvík XIII. byl již v té době tak nemocný, že prý dítě zplodit nemohl. Navíc byl homosexuál a mysogin /nenáviděl ženy/.
  • oprava

    Prosím, přestaňte šířit nesmysly. Otcem Ludvíka XIV.byl Ludvík XIII. Ludvík VIII. byl francouzským králem v letech 1223-1226. A i kdybyste počítali krále podle dynastií (což se nikdy nedělá), tak z rodu Bourbonů byl Ludvík XIV.teprve třetím v pořadí po Jindřichovi IV.Navarrském a Ludvíkovi XIII. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit