Přejít na výpis diskuzí

Luděk Munzar

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludva je fajn a Bára po něm..

    Takže vážení..nedovedete ocenit preciznost a zkušenosti velké osobnosti...vaše názory na p.Munzara jsou ubohé a neopodstatněné..styďte se..Luděk je velký herec a jeho dcera Bára má vlohy po něm...poroučím se.. *5*
  • Luděk je bůh

    Luděk je neuvěřitleně obětavý a skvělý člověk a herec. Má mnohé negatíva, ale jeho pozítíva je převýšují několikanásobně.Luděk je moc příjemný pán. Furt ve fyzičce a talent nezkazit vtip. Mám ho rád. Stejně jako jeho fanclub. Všichni mu závidíte jeho mladickej vzhled a zápal a urážite ho. Je mi to moc líto. Je to skvělej herec
    David, člen fanclubu.
  • Jiný názor

    Každý má právo na svůj názor, možná na někoho působí Luděk i Bára Munzarovi nesympaticky, ale já je oba moc obdivuju. Luďka Munzara jsem viděla v mnoha rolích a děkuju mu za pěkné chvíle, které jsem při jejich sledování prožila, všechny role zahrál opravdově, od srdce. Také seriál Prameny a Stromy se mi v jeho podání moc líbil. Báru jsem zatím viděla jenom v Ordinaci a tam na mne působí ohromně uklidňujícím dojmem. *14* *4*
  • Díky, pane Munzare

    V jeho podání skvělá trilogie Rozhledny, Stromy a Prameny. osobně ho neznám a nechci posuzovat, ale tyto pořady byly naprosto úžasné !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit