Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

    Souhlasim s tebou mysim že ho nemá. Kariéra, děti, manžel pochybuji že by měla čas na facebook. ;)
  • sarda

    Re: Re: Menší návrh

    Však v pohodě :) Já jen že Xena jako takhle seriál na osobnostech moc velkou návštěvnost nemá :) Ale zas je jasný, že je jedno, ka se píše. Já osobně se víc chodím koukat sem, než na Xenu. Takže taky máš pravdu.
  • neo_ap

    Re: Menší návrh

    To je sice pravda. Ale jde o to, že většina lidí (včetně mě) má Lucy úzce spjatou s postavou Xeny. A tu už jí nikdo neodpáře. Tak buďme rádi, že se píše - jedno kam:)
  • Xena ke shlédnutí na webu

    Kdo by mněl zájem tak na Xenu se můžete podívat i na www.serialova.tv Jsou tam první dvě řady takže kdo je ještě neviděl má možnost. *4*
  • sarda

    Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

    Věř mi, nemá ho. Ale pokud myslíš. Taky jsem se koukala, a našla jsme jen stránky na like a jednu Lucy no. Ale není to ona, to mi věř...
  • Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

    no jo jenže tam je jich tolik že newíš kterou dát *1*
  • elicool

    Re: neodolatelná

    ty seš normálně můj člověk čeče,souhlasím naprosto :) ahojj :)
  • elicool

    Lidi Lucynka hezky zpívá

    má na to talenta tak naschvál dejte VIDEA a tam jak je s Reneé O°conour
    vtipné a hezké...zatim čůůs
  • elicool

    Re: Re: Very láájk Xeničkaa

    jé díky ale má ho :) objevila jsem ho jen se koukni Lucy Lawless a dej ji like nebo si ji pridej xD
  • Re: Very láájk Xeničkaa

    No to nemá. :) Nikdy ho neměla :))
  • elicool

    Very láájk Xeničkaa

    Lidi já jí miluju jako herečku je úžasná je to čiči je bomba krásná mooooc mám její fotky v mobilu a aj plakáty na zdech a je nej nej nej kwáásnáá
    p.s. všeci vás prosím,nemá Lucynka-Xenička fbéčko-face-facebook??
    Dík vám všecím mociny zatim čůůůs :) *14*
  • sarda

    Menší návrh

    ale prosila bych vás, lidi, sice nejsem admin nebo něco, ale celkem mi vadí, že o Xeně píšete do Lucy. Bylo by spíš fajn, kdyby jste o Xeně psali do Xeny. Ale to byl jen takový návrh :)) Páč Xena jako seriál moc velkou návštěvnost ohledně příspěvků nemá... :) :(
  • Re: xenicka

    Jo mas pravdu Xena je nej je to PROSTE BOHINĚ SE VŠIM VŠUDY a Jja ji miluju a lucy je ta nej herecka na celym svete for ever i love xena *3*
  • Re: xxxenaaa

    Jo jeden barák má v Los Angles v Americe a Druhej v Aucklandu na Novym Zelendu *3*
  • sarda

    Re: písně od Lucy

    písně se určitě stáhnout dají, ale jen na Youtube. Pokud tě trápí otázka jako jaký program, určitě nezlame aTube Catcher, který stáhneš na slunečnice.cz. Ale jako takhle na stažení na nějaké stránce... To se velice obávám, ale zkus hledat. Já mám poct, že jsem nikdy nic nenašla... A stažení dílů Xena to vážně nevím. Já mám jen dvě DVD... Ale možná zkus starý dobrý ulozto.cz. Jinak nic.
  • neodolatelná

    Je to krásná a velice sexy zpěvačka, velmi dobrá a zdatná herečka a určitě skvělá máma. Vzhlížím k ní jako k ženě,zpěvačce a herečce. Je prostě úchvatná a hlavně neodolatelná, myslim že každej chlap by jí chtěl za manželku... Hold Tapert mě větší štěstí ... I love you Lucy.
  • písně od Lucy

    Ahoj všeichni, chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde se dají stáhnou písně od Lucy Lawless???
    A nevíte kde se dají stáhnout díly xeny aby byli Cz a nebyli v Raru???
  • Re: xxxenaaa

    Jeden dům má na Novém Zélandu ve městě Auckland
  • xxxenaaa

    neví někdo kde lucy ted bydlí(jako země a město)? *7* *7*
  • Re: Re: xena

    díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit