Přejít na výpis diskuzí

Lucie Borhyová

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VELKÉ PŘÁNÍ

    Mám velké přání! Chtěl bych LUCII někdy skutečně potkat!Má to malý háček-bydlím na Severní Moravě! Do PRAHY se občas dostanu, ale časově to je vždy velmi náročné. Dnes mi bude stačit k mému svátku představa, že si tenhle příspěvek LUCIE někdy přečte!
    LUCKO, PŘEJI VÁM VŠE NEJ V OSOBNÍM ŽIVOTĚ, ALE I VE VAŠÍ PROFESI!!!
    *3* ARNOŠT *4*
    *1* *15* *14* *3* *4* *4* *3* *14* *15* *1*
  • fandím Lucince !!!

    Nejmilejší Lucinko,
    posílám mnoho pozdravů a ujištění, že
    Vám nikdy nepřestanu fandit !!!
    Míša
    *3* *15* *14* *15* *3* *14* *15* *14* *3* *14* *15* *14* *3* *15* *3* *4* *13* *15* *4* *5*
  • AHOJ

    Ahoj Lucie!
    Posílám mnoho pozdravů!!!
    Jirka
    *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • PROČ TAK ZAUJATĚ ŠKODÍŠ?

    *13* Poslední dny (asi tak týden) tu nějaká uchylačka se vytrvale snaží na ty samé fotky mnou vybrané a ode mne podporované hlasy s vysokým průměrem(10) dávat LUCII HLASY, ALE S NEJNIŽŠÍM OHODNOCENÍM(1- FUJ)!!!Jsem přesvědčen, že je to žena, protože tak podlého chlapa si nyní nemůžu žádného vybavit v paměti! *13* Tajemná krásko NECH TOHO !!! *5* *16* *8* *10* *13* Doporučuji Ti klikat hlasy svému oblíbenci! JE TO ROZHODNĚ FÉR !!! *13* *8* *13* NEZAPOMEŇ, ŽE SE TI TO VRÁTÍ! *16*
    • Re: PROČ TAK ZAUJATĚ ŠKODÍŠ?

      *5* *8* *16* PS-MYSLÍM TÍM, ŽE TA PODLOST SE TI JEDNOU V ŽIVOTĚ VRÁTÍ !!!!!!! *5* *16* *8* *13* *10* *5* *9* *16* *5* *8* *16* *5* *15* *16* *8* *13* *13*
  • Lucince

    Vážená Lucie!
    Váš šarm a charisma dovede působit na docela velkou dálku! Pro mne jste na TV NOVA jednička ! Přejí mnoho štěstí a úspěchů v životě!!!
    Libor Ostrava *15* *3* *15*
  • LUCCE

    LUCIE!
    Držím Vám palce a přejí všechno nejlepší! Karel *14* *15* *14*
  • přání

    DRAHÁ LUCIE!

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU ÚPŘÍMNĚ VÁM I VAŠÍ RODINĚ PŘEJE FANDA JIŘÍ.

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • SRDEČNÝ POZDRAV!!!

    NÁDHERNÁ LUCIE!!!
    Posílám Vám mnoho úpřímných pozdravů!!!Přejí Vám z celého srdce, ať se Vám a Vaší rodině dobře daří.
    Jiří *3* *1* *15* *3* *15* *3*
  • Narozeniny

    Milá Lucko
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hlavně zdraví ať slouží a také
    štěstíčko. *4* *4* *4* *4*
    • Re: Narozeniny

      PŘIDAVÁM SE K VÁM S BLAHOPŘÁNÍM LUCII !!!
      MILÁ LUCIE,
      VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠÍM NAROZENINÁM VÁM Z CELÉHO SRDCE PŘEJE VÁŠ VĚRNÝ A DLOUHOLETÝ FANDA JIŘÍ.
      PS-POSÍLÁM TAKÉ POZDRAVY CELÉ VAŠÍ RODINĚ !
      • Re: Re: Narozeniny

        NÁDHERNÁ LUCIE!!!
        PŘEJÍ VÁM K DNEŠNÍM NAROZENINÁM HODNĚ MOC LÁSKY,ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ,ÚSPĚCHŮ,PENĚZ,TRPĚLIVOSTI A MNOHO ODOLNOSTI VŮČI ZÁVISTI!
        LUCIE, JSEM VÁŠ VELKÝ FANDA Z MORAVY.
        ZORRO
  • LUCCE

    MILÁ LUCIE!
    VŽDY, KDYŽ PO PROBUZENÍ SI NA VÁS VZPOMENU, VÍM , ŽE MNE ČEKÁ SKVĚLÝ A ÚSPĚŠNÝ DEN! LUCIE DÍKY, ŽE VÁS VIDÍM!!!
    Jiří *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit