Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posuďte nejdříve sami sebe

    Mám pro Vás větu:zameťte si nejdříve před svým prahem ,jestli je tu někdo ubohý ,tak jsou to Ti co se navážejí do Lucky!Nechápu ,jak mužete soudit člověka podle bulváru, televize nebo toho co zaslechnete,aniž by jse ji znali osobně!Dostala se tam ,kde je jen diky vytrvalosti a svému hlasu.Nejsem člověk ,který ji musí neustále poslouchat ,ale její písně jsou dobré!Nechápu ,jak si timto způsobem mužete léčit své EGO!!!
    • Re: Posuďte nejdříve sami sebe

      Máš naprostou pravdu! Lucka není rozhodně taková ja říká bulvár!!! A ti co sem o ní píšou ty nesmysli, jso zřejmě lidé s podprůměrnou inteligencí!!!
  • ....

    jenom chci jeste napsat ,ze je lepsi nez ewa farna a aneta langerova,na ty ma lepsi hlas
    • Re: ....

      Než Aneta je možná lepší ale na EWU nemá !!!
  • Je fajn

    Nemám moc ráda tento styl hudby, ale můj názor je ten, že Lucka má každopádně zajímavý a krásný hlas a mně se moc líbí jak vizáží, tak zpěvem a vůbec mě nezajímá co dělá v soukromí protože si myslím, že je to pouze její věc, ale protože je známá a populární, tak se to hold vidí v jiném světle. Média si také něco přidají, takže nemůžu říct jednoznačně co je a co není pravda. Každopádně, když slyším její písničku v rádiu, tak si ji velice ráda poslechnu. A co se týká nějakých vychvalování jiných zpěvaček, tak se obracejte na jejich stránky a tyhle nechte výhradně Lucii Bílé. Jak se tak dívám, tak tady se ta diskuzse zmněnila na úplně něco jiného, než jak to autor zamýšlel.
    • Re: Je fajn

      Nezapomeň, Petro, že je demokracie a každý si může vstoupit na jaké stránky chce a také tam napsat svůj názor. To, že spousta lidí Bílou tzv. nemusí, neznamená, že se zde nemohou podívat a napsat svůj příspěvek.
  • Duet Phantom of the Opera

    Ahoj,
    raz dávno som v telke videl Lucku spievať duet z Phantom of the Opera - spieval s ňou Štefan Margita. Nikdy viac som to nikde nenašiel, už sú to roky a stále to hľadám. Neporadí niekto?
    Všetko dobré a ďakujem za krásnu hudbu.
    Jožo
  • Muzikál Němcová

    Moc by mě zajímalo co tu dělají všichni ti co Lucku nemají rádi??? Patříš koukám taky mezi ty tupce jak píšeš a ještě utrácíš za lístky????Můžeš napsat co jsi dokázal ty????Pochlub se nám!!!Myslím,nebo vím zcela určitě,že zrovna z tebe mluví závist.
    • Re: Muzikál Němcová

      Za lístky na Bílou není třeba utrácet, protože spousta podniků tyto lístky dávají svým zaměstnancům zdarma. O vstupenky totiž není vůbec zájem, proto je podniky s velkou slevou.
      • Re: Re: Muzikál Němcová

        Nám v práci taky dávali tyhle vstupenky zdarma, ale ani tak o Bílou nebyl zájem. A ti, co tam šli, byli pořádně otráveni.
      • Re: Re: Muzikál Němcová

        A proto jsi tam taky nemohl chybět.No jo to jsme my Češi,co je zadarmo tak.....Ono je totiž strašně jednoduchý posuzovat druhýho,ale co začít od sebe.
  • Pro Lucku!

    Dobrý den,když se koukám na rozhovory s vámi na vašich stránkách a na to jak jste skvělá porotkyně v porotě se srdíčkem na dlani,jsem z vás moc nadšená.Tuhle jste plakala poprvé jako porotkyně a mě ste me tím tak dojmula,že me stékaly slzy také,jste hrozně hodná žena a skvělá zpěvačka,je těžké v této české džungli prorazit a hlavně zůstat pořád navrcholu,což jste dokázala.A hlavně ste se postavila na stranu paní Kubišové,což před vámi skláním klobouk,paní Vondráčková do soudních síní chodí pomalu víc jak domů,což je smutné,peníze vám ulehčí život,ale štěstí nepřinesou.Já jsem s malou dcerou 2 roky na mateřské,manžel moc nevidělá,ale sme štastní.Držím vám palce a přeji at ste s partnerem štastná a at se vám daří v pracovním životě.Šárka Douchová:-)
  • pro Lucku od Lucky

    Lucko, držte se!!! Lidi, vy jste opravdu divný. Vám by se líbilo, kdyby jste měli neustále za zadkem bulvár, který by na vás vytahoval na svět špínu? Mě tedy ne, tak před vámi skláním klubouk.
    Lucka
  • Lucii Bílé

    Je mi celkem jedno, jak bude tento příspěvek ohodnocen. Lucii Bílou uznávám jako velkou zpěvačku (sice používá chraplák, ale dokáže zazpívat i jemně a romanticky čistě). Její rozsah je zcela ojedinělý. Kdokoli se dostane takto vysoko, je trnem v oku ostatním. Její hlas je podmanivý, je v něm více erotiky než ve striptýzu poloviny těch, co zde píší kritické příspěvky na její vzhled. Za popularitu a úspěch platí velmi náročným osobním životem, do kterého se jí snaží mluvit velká část národa. Lucii Bílou jako zpěvačku obdivuji a přeji jí všechno nejlepší k narozeninám.
  • Pomoc Martě

    Lucie proč jste tak dlouho čekala a nezastala se kamarádky a idolu Marty Kubišové mnohem dřív?!
    Je hezký že jí chcete uděla koncert ale trochu pozdě Marta se trápí již víc jak rok a jen pár lidí se veřejně postavilo na její stranu.
    Nicméně jsem rád alespoň že teď jste se ozvala jen pevně věřím že Vás neuvudíme za pár měsíců v objetí sudičky Vondráčočkové to by jste nás ranila Vaši fandové. *4*
    • Re: Pomoc Martě

      Naprostý souhlas !!! Bravo !!! Vivat Marta !!!
  • drahousek82

    LUCKA

    AHOJ LUCI JSI BEZVA ŽENSKÁ A I ZPĚVAČKA.NEDEJ NA ZLÉ ŘEČI A KECI.JSI PROSTĚ SUPER.DRŽ SE.MÁM TĚ RÁDA *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit