Přejít na výpis diskuzí

Lisa Chappell

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je prostě nej *14* Preju ti všechno nejlepší *3* *4*
  • Je to skvela herecka,na McLeodovych dcerach bylo hrozny to ze kdykoliv nekdo koncil musel umrit. Kdyby ji nechali s Peterem treba odstehovat do mesta,misto tech zaberu jak lezi mrtva v aute,udelali by lepe ale s tim nic nenadelame. Supr je ze se daji vsechny dily pustit na youtube... Ale chtela bych se vas zeptat na tri veci - nevite nekdo jak se jmenuje ta uvodni pisnicka? A jestli nekdo nevite jestli se da nekde v ČR naucit strihat ovce? Mozna jeste jestli mi muzete doporucit nejaky film nebo serial kterem lisa hraje nejakou sympatickou roli. Dekuju mooc holky *3*
  • Ano je pěkná a moc dobrá herečka. A je to moje hned 2.nejlepší herečka. *3*
  • taky jsem ji měla nejradši ;)
  • Škoda že už není v McLeodových dcerách je to můj vzor moc mi tam chybí bez ní to není ono má můj obvid.U té autonehody sem břečela i toho pohřbu vím že to je jen seriál ale smutné to bylo
  • lisa je opravdu skvela herecka a skoda ze zemerela v MCleodovych dcer rada bych byla aby tam zustala protoze bez ni to neni ono a hrala tam fakt dobre a chci aby vysilali dalsi film kde hraje lisa *7*
  • Proč vlastně Lisa skončila v McLeodových dcerách? moc mi tam chybý, byla tam mou nejoblíbenější.
  • n.e.s.s.i.n.k.a.

    Narozky!!!

    Hodně štěstíííííčka a zdravííí!!! Krásné narozky Liso!!!
  • martina446

    NAROZKY

    Liso vše nej,nej ktvím narozkám Love Lisa *3*
  • Re: Lisa Chappel

    Ja taky a moc. *14* *14* *14*
  • HLOUPÁ a ÚŽASNÁ

    jejda ona je blba i kdyz je uzasna.....je blba protoze tu autonehodu tam udelaly jenom proto pretoze chtela uz odejit s toho serialu.....ale je uzasna protoze je krasna a suprove vsechno hrala a mazane jezdi na koni I LOVE LISA CHAPPELL (Claire MCLeodova) *14* *14* *14* *1*
  • Re: Lisa

    presne ...!!
  • Re: :-)

    ano je super
  • Lisa

    Já vím že doopravdy nezemřela v Mcleodových dcerách a chci aby to dali znova a jinak a aby tam hrála a nezemřela
  • Lisa

    Lisa je moc skvělá a krásná. V Mcleodkách mi moc chybí, hrála tam bezvadně a bez ní to není ono. Nemám kabelovku, takže jsem odkázaná jen na naše televize a mohli by dávat více Australských filmů nebo seriálů. Ty Americký mě už nebaví. Nejsou tak vydařený. A mohla by v nich hrát hlavně Lisa *1*
  • :-(

    Skoda takej super postavy ako bola Claire McLeodova Lisa ju zahrala uzasne.A strasne sa mi na nej paci to ze to je vsestranna herecka ktora zvlada nielen film a serial ale aj divadlo.Ma moj obdiv!
  • Lisa Chappel

    Myslím si, že Lisa Chappel je hrozně dobrá herečka! Hrozně se mi líbí seriál Mcleodovy dcery kde hraje Claire Mcleadovou spolumajitelku Drovers run. Ve včerejším díle umřela při autonehodě. Bylo to strašně smutný a já brečela jako želva i když vím, že to jenom hraje je to mooc smutný...
  • je dobrá

    je to opravdu skvělá herečka škoda že zahynula v mcleodových dcerách.
  • :-)

    Lisa je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit