Přejít na výpis diskuzí

Lionel Messi

OSOBNOST 31.12.2006 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo. U mě v pokoji. Napiš jestli ho chceš na email: gabriela.svobodova@centrum.cz
  • ☺☺☺jo
  • Messi je nejlepši hrač na svete a je i lepši než Ronaldo
  • Pravda.
  • Proč píšete česky? Stejně vám nerozumí. *12* *12* *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám
  • Happy Brithdax
  • Celkem noobik no...:D
  • Messi, Suarez a Neymar jsou nejlepsi :* *14* *14* *14* ..... Oleksandra
  • Dobrý den, víte někdo, kde sehnat plakát Messiho? Díky za odpovědi. Dana
  • Fakt super fotbalista! Barcelona je můj nejoblíbenější fotbalový tým! *1* *4* *3* *4* *14*
  • Messi je Nejlepši Fodbalísta nikdo nanho nema..je prostě TOP!! lepšiho neznam :))
  • jo souhlásim super trio *4* *3*
  • No Ronaldo dohrál zápas se zdemolovaným okem, ale taky si myslím, že Messi je lepší
  • Přeju Messimu všechno nejlepší k narozeninám a ať se mu s Barcelonou daří tak jako letos. Doufám že zase vyhrajou La ligu a Ligu Mistrů. A doufám i v to, že porazí Ronalda v anketě Zlatý míč.
    Fandím jim-s Neymarem a Suarézem tvoří vynikající útočné trio. ☺
  • Messi můj vzor a kámoš*1* *5*
  • aspon neni sobec *10* *10* *10* *10*
  • Myslím si, že oba dva hráči jsou prostě nejlepší na světě. Jsou to oba dva rivalové, ale to neznamená že se nemají rádi, takže kdo máte rádi Ronalda tak nehejtujte Messiho a naopak. *1* *1* *1*
  • Ronaldo je lepší človek ako Messi. Messi je oveľa nafukanejsi ako CR7 . Si vezmite čo spravil Ronaldo poslal 7 miliónov eur do Nepalu a zaplatil cudziemu chlapcovi operáciu. Je to muž s veľkým <3 <3 <3
  • Jistě že je lepší než nagelovanej frajírek Ronaldo, o tom tady ani nemusíte psát, to už je samozdřejmost !! *6* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit