Přejít na výpis diskuzí

Libor Ježek

OSOBNOST 9.12.2008 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení politici

    Nejhorší je, že nám žádné protesty stejně nejsou nic platné. Teď si navíc ODS
    přeje rovnou DPH 17%. Dá nám to pak aspoň na jídlo?I.

    Vážení politici a státní úředníci,
    nepřeji si, abyste mě každý den neustále masírovali a stresovali
    údaji o tom, že každý novorozenec má batoh s dluhem 111 000 Kč,
    nebo že se Česká republika zadlužuje každou minutu jedním milionem korun.
    Takové zprávy jsou mi k ničemu, protože i když vypnu všechna světla,
    topení, netelefonuji, zamknu se v bytě a nikam nevycházím, nic s tím neudělám.
    Na takové zprávy mám pro všechny šéfy této země jedinou odpověď: když neumíte
    udržet na uzdě státní finance, když neumíte hospodařit, jděte od toho!
    Ten 1 bilion 300 miliard korun,které se na mě snažíte hodit, to není
    dluh nás občanů -- to je VÁŠ dluh!Tento dluh jste vyrobili a rozjeli VY.
    Dělejte si s ním, co chcete,a neobtěžujte nás údaji, které nemůžeme nijak ovlivnit.
    Země se zadlužuje rekordním tempem, ale já ne. Já na dluh nežiji, naopak,
    snažím se mít na kontě neustále nějakou tu rezervu v násobku několika měsíčních platů.
    Nikdy v životě jsem nikomu nic nedlužil.To bych raději umřel hlady!
    A běda, dozvídám se, že ten VÁŠ nesplatitelný dluh máme teď splatit MY.
    Víte, jak to v dějinách dopadlo -- v Praze letěli radní z oken radnice už třikrát
    a není důvod, aby neletěli po čtvrté. Možná je právě těch 888 milionů za projekt
    Opencard poslední kapkou, po níž přeteče pohár.Myslete na to, vy, politici
    a úředníci, kteří nám vnucujete, že jsme v tomto státu na pokraji katastrofy.
    VY jste tento stát dovedli na pokraj té katastrofy. My výši platů, daní, penzí, odvodů
    zdravotních či sociálních, stejně jako stanovení výše všech podpor a příspěvků neurčujeme.
    Pamatujte na to, že od poslední společenské změny uplynulo právě 20 let, a to je v Čechách,
    jak známo, první předpoklad pro dějinnou změnu. Varuji vás, vzpamatujte se,vezměte
    rozum do hrsti a začněte pracovat na změně. A až budete mít situaci pod kontrolou
    a budete nám moci oznámit, že Česká republika snižuje své zadlužení o jeden milion korun
    za hodinu, pak se pochlubte. Do té doby nás neobtěžujte stresujícími zprávami o vaší
    kolosální neschopnosti.
    • Re: Vážení politici

      Dobrý den,
      díváte se na to trochu krátkozrace. Ti politici, co vytvářejí státní dluhy byli zvoleni demokratickou cestou občany ČR. Vinni jsou tedy i ti, co je volili. Je nejjednodušší řvát na všechny politiky, že za to můžu oni a sám strkat hlavu do písku. Podívejte se, které strany úmyslně devastují státní pokladnu a kteří se jí snaží šetřit a pak teprv nadávejte na ty, co je volili.
  • Prosba

    Dobrý den pane Ježek,
    sdělte mi prosím váš e-mail
    abych Vám mohla poslat několik
    zpráv.Na Vaše stránky jsou poněkud delší.
    Podařil se poslat pouze jeden příspěvek
    jako můj ale jen můj není.
    Děkuji Martinová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit