Přejít na výpis diskuzí

Liam Hemsworth

OSOBNOST 28.4.2009 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alik1996

    pane jo

    prej chce Miley požádat o ruku *7*
  • binky

    Výška Liama

    Liam měří asi 195 cm a s Miley mu to sluší.Jelikoš je Miley moje nejlepší kamarádka,tak jim to spolu přeju.Ale to co mi Miley píše,tak vám neřeknu.Teda jestli se mě nezeptá někdo kdo umí přemlouvat.To bych si musela dávat pozor.
    • binky ja ti nevierim to co si napisala je total choré. Ak je to pravda tak chcem dôkaz
    • Re: Výška Liama

      Zaujimave...no a ja sa osobne poznam s Taylorom Danielom Lautnerom :D :D :D :D kks toto je moc :D :D
    • Re: Výška Liama

      já taky miley znám.. ale jenom málo.. moje teta bydlí v americe a zná kamarádku miley a ta mi domluvila abych mohla jít zaní :) sem hrozně ráda že ji znám :) co víc si přát ? ne že bych se chlubila ,ale chci jenom říct že není tak nemožné aby češka znala americkou pop-star :) ale že jsi s ní nejlepší kámoška ? pochybuju... její kamarádky jsou uplně na jiné úrovni :P :) *3* *13* promň ;)
      • cristiii

        Re: Re: Výška Liama

        nevim jesi tu nekdo z vam Miley zna...je to mozny nerikam ze neni...ale nejlepsi kamaradka??? *1* *1* *1* kamo!!:D:Dsakra!!:Dco to je??!!neverim!!:D presne..otazka jak ses ji stala??!!...protoze pochybuju ze by Miley chtela a potrebovala kamosku z jiny zeme nez je ona a k tomu jetse nejlepsi!!:D:D:D:D:D
    • zandula

      Re: Výška Liama

      já ti ne *5* im!!
    • Re: Výška Liama

      XD né,že bych ti něvěřila,ale i kdyby,tak se nemusíš hned vytahovat.jasně já se ti posmívat nebudu a nebudu si tě dobírat,ale ani ti nemusim věřit,ale to ty asi víš.jo a ještě něco:kdo by tě asi tak chtěl přemlouvat?nejlepší kamarádka?fajn budu ti věřit,když mi napíšeš tohle:jak to,že jste nej kámošky?to ti to snad napsala???jak si vůbec můžeš bejt jistá,že jste kámošky?třeba se snaží bejt jen milá?jo a z jakýho komunikačního programu ti píše????????????????????nó řekni *1*
      • Re: Re: Výška Liama

        naprosto souhlasím!!!
    • vnvkondv

      Re: Výška Liama

      TY SEŠ ASI DOST DIVNÁ CO? MILEY A ZNÁT SE S ČEŠKOU TO TĚŽKO ..... TY SI AKO MYSLŠ ŽE I NA TO SKOČÍMĚ ?? A VÍŠ VŮBEC JEJÍ PRAVÝ JMÉNO NEBO KDE BYDL ČI KDE SE NARODILA ??? *5*
  • Lamodefolle
    Moc mu to s Miley přeju *4* Už jsou spolu dlouho a je poznat,že je to láska..
  • všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • kirushka97
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Hezčí než Chris
  • Je hezký,ale stou Miley je mi to líto *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit