Přejít na výpis diskuzí

Liam Hemsworth

OSOBNOST 28.4.2009 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák, jeho snoubenka to fakt přehnala.
  • VŠE Nnejlepší liame
  • Happy Birthday *14* *14* liam :)
  • happy bithay liame *1* *2* *15* *3* *4* *16*
  • Mentalista14
    Happy B-day Liam *14* *3* *1* !
  • Lamodefolle
    Moc mu to s Miley přeju *4* Už jsou spolu dlouho a je poznat,že je to láska..
  • aluska33
    Přeju ti to s Miley at vám svadba výjde! "co s tím ,že každej tady zná Miley máte tak to jako tomu máme věřit!"
  • hbdelfin
    vše nejlepší!!! *1* *1* *1* *1*
  • *binky
  • biky muzu se te na neco zeptat ? odkud ty znas miley ???
  • Re:výška liama
    haha fakt vtipný jak říkala kristyna230 z jakýho komunikačního programu si píšete? *7* *7* *7* *7*
  • Re: Liam

    Přesně rozumím.
  • Re: Výška Liama

    Zaujimave...no a ja sa osobne poznam s Taylorom Danielom Lautnerom :D :D :D :D kks toto je moc :D :D
  • Re: Re: Výška Liama

    naprosto souhlasím!!!
  • v.e.r.k.a

    narozky

    Admin by měl změnit datum narození,narodil se 13.ledna ne 31.
  • cristiii

    Re: Re: Výška Liama

    nevim jesi tu nekdo z vam Miley zna...je to mozny nerikam ze neni...ale nejlepsi kamaradka??? *1* *1* *1* kamo!!:D:Dsakra!!:Dco to je??!!neverim!!:D presne..otazka jak ses ji stala??!!...protoze pochybuju ze by Miley chtela a potrebovala kamosku z jiny zeme nez je ona a k tomu jetse nejlepsi!!:D:D:D:D:D
  • Re: Výška Liama

    já taky miley znám.. ale jenom málo.. moje teta bydlí v americe a zná kamarádku miley a ta mi domluvila abych mohla jít zaní :) sem hrozně ráda že ji znám :) co víc si přát ? ne že bych se chlubila ,ale chci jenom říct že není tak nemožné aby češka znala americkou pop-star :) ale že jsi s ní nejlepší kámoška ? pochybuju... její kamarádky jsou uplně na jiné úrovni :P :) *3* *13* promň ;)
  • Re: new film

    úžasnej film =) oba jsou krásní moc jim to slušelo v tom filmu, a zajímalo by mě jak je to s nimi ted aktuálně. Jestli jsou ještě spolu, nebo ne. V jednom časáku jsem četla, že se chce Miley vdávat :D ale nevim teda za koho
  • klariss

    Liam

    Je fakt moc šikovný kluk :) ale asi jim to s Miley neklaplo :) Miley si najde někoho jiného a bude to zase to samé-pár snů,drby, že Miley čeká dítě atd. :)) Liamovi přeju Uspěšnou hereckou kariéru :))
  • zandula

    liam

    Liam je krásnej!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit