Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boticka

    Černoušek

    Také mu přeji všechno nejlepší, fandím mu od loňska a je zkrátka svělý. *14* *3* *14* *1*
  • peggy20

    háhá

    konečně se rozešel s nicole! božíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • v.e.r.k.a

      Re: háhá

      nerozešel sám to popřel v rozhovoru s The Sun *1* *1*
  • dickula

    Blahopřání

    Lewisi blahopřeji k prvnímu místu F1 ve velké ceně v Singapuru.Umíš,umíš,umíš!!!!! *14* *14* *14*
  • Ach ta Nicole

    Já teda vážně nevím první se jakože s Nicole rozejde pak zas že jsou spolu a to je pořád dokola. Rači by se s ní mohl rozejít na dobro ona už mě docela štve jak na každé VC skáče v depu a chytá se xicht je to fakt trapné!! *9*
    • kate555

      Re: Ach ta Nicole

      jo zuzanka má pravdu. Nicole je aspon věrná jemu. Je dobře,že mu fandí. Jestli formuli nesleduješ tak nemůžeš vědět jký jsou to občas nervy. někdy je to totiž fakt k zbláznění :D....s Nicole už jsou opět spolu. Ted byla viděna na obou posledních velkých cenách v turecku a kanadě, a ty obě Lewis vyhrál. v kanadě se po celou dobu závodu taky starala o jedno miminko. Ona už by totiž vlastní dítě chtěla. =)
      • zuzanka666

        Re: Re: Ach ta Nicole

        už se fakt těším na Hemi-Sherzi miminko. *3* A máš pravdu závody jsou vážně napínavy tak je jasný že to Nicole prožívá.Já taky u telky nadávám a povzbuzuju.Vždyt je to tak důležity *3*
    • zuzanka666

      Re: Ach ta Nicole

      Já si myslí že se k sobě hodí.Je vidět aspon,že ho má ráda a drží mu palečky.Já bych dělala to samy. *15*
  • lewis

    lewis je fakt best a doufám , že není mistr naposledy *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
    • majinka96

      Re: lewis

      A ty jsi nějaký zamilovaný blázen do něj nebo co? Nedělej si iluze *1*
  • kate555

    H-Bday

    Všechno nej Lewisi .)...at se ti daří ve F1 a ve vztahu s Nicole:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit