Přejít na výpis diskuzí

Leonardo DiCaprio

OSOBNOST 31.12.2006 
583 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marylinwood

    35

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ HODNĚ LÁSKY ŠTĚSTÍČKA A ZDRAVÍČKA *4* *14* *14*
  • xxx

    Hmmm....vsetci tu hovorite aky je leo uzasny v titanicu alebo muz so zeleznou maskou no prave tam podal najhorsie herecke vykony. asi preto, ze milujete jeho krasnu tvaricku spred desiatich rokov. dnes ma sice vrasky, ale nenormalnu charizmu a to ako hral napr. v letcovi alebo krvavom diamante je hodne oskara co potvrdzuju aj nominacie.nejde len o krasny face.
    • xx-paula-xx

      Re: xxx

      Mě rozhodně nejde o přitažlivost, ale o výkony. Sám však musíš uznat, že za Titanic byl nominovaný a to už něco o něm vypovídá nebo snad ne? Podle mě podal nelepší herecké výkony v Titaniku, Letci, Nouzovém východu, atp. Čím stárne jsou jeho hreké výkoney lepší a lepší. Ale na jeho věk v té době co natáčel kupříkladu železnou masku. To byl herecký výkon jako kůň opravdu vedl si tam skvěle to musíš opravdu uznat. *3*
  • xx-paula-xx

    Leonardo + kate

    Víte co by bylo úplně skvělí kdyby se dali Kate a Leonardo dohromady. Podle mě se k sobě dost hodí bylo to vidět jak v titanicu tak i ve filmu nouzový východ. Já myslím, že mězi nimi je něco, ne jako, že by mezi sebou táhli to zase ne *1* , ale takový to kouzlo no. Ale to je jen moje přání a to se nevyplní jelikož Kate je vdaná a Leonardo žije zase s nějakou topmodelkou ten je fakticky na ty topmodelky vysazenej nebo já nevim *7* *9* *3* *14*
    • _petulinkaa_

      Re: Leonardo + kate

      Hodili by se k sobě. Úplně jim to jiskřilo. Ta kate je blbá. Proč si nevzala lea. Vždyť ten je nádhernej. Ale nemůžeme vědět jestli je hodnej a tak. A k tomu když si vybírá topmodelky tak jde vidět že není zase tak normální když nechce normální žeskou. Musí to být KRASAVICA. To se nám normálním holkám o něm může pouze zdát. To bychom se musely pořádně proslavit:(
      • mickey.mouse

        Re: Re: Leonardo + kate

        urcite je hodny...!!! *3*
    • mickey.mouse

      Re: Leonardo + kate

      souhlasim!!! *14*
      • xx-paula-xx

        Re: Re: Leonardo + kate

        *4* Opravdu by byli skvělí pár podívejte se třeba na fotku tady --- http://kwinslet.org/gallery/displayimage.php?album=178&pos=49 --- no že jo *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Leonardo + kate

          máš pravdu s kate by to byl dokonalí pár leo=Jack *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsem kral sveta!

    Caute!Ten kdo hovori ze je Leo hnusny,tak je na velkom omyle!Najviac na mna zaposobil vo filme Titanic ale aj Plaz a Romeo a Julia su fakt dobre!Aj ked sa nedavno zle prezentoval tym ze na letisku odmietol dat svojej fanynke autogram,je to herec s dobrymi schopnostami..
  • pisnicka

    Prosim prosim kdo vi jak se jmenuje ta pisnicka ke klipu cislo jedna? Zamilovala jsem se do ni a chci ji poslouchat porad a porad!!!!!! *14*
    Dekuju mockrat *3*
  • Dejte tomu muži Oskara! *1*
    • *3* :'DDDDDDDD tak to se povedlo :D *15*
  • ahojík

    miluju Lea.. *14* ...je úžasnej.. *4* *14* opovažte se mi ho brát *13* *5* *16*
  • frajer

    Je to frajer. Film od filmu hraje líp.
  • !!!!! !!!

    Leo je nej.. hezčí nej lepší nej..milejší a všechno možný !!! Je to můj miláček a ten kdo říká že je hnusnej je DDEEEEBBBBBIIIIIILLLLL
  • Kdo nemá rád Dicapria tak proč sem čumí. *5*
    • Nic proti DiCapriovi nemám a nejlepsí byl podle me v Titanicu a Núdzovom Východe.S Kate Winslet kdyz hrál,tak mu to nejvíc s ní pasovalo si myslím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit