Přejít na výpis diskuzí

Leo Beránek

OSOBNOST 26.5.2012 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashley=naleštěná bambula
  • seš :)
  • leo se toho borca ani nedotkl ,to si uvědom! skopal ho nějakej jeho kamoš kterej mu dal asi 2 pěstí aten borec se tam složil jak kdyby ho mlátili hodinu. Tak jako nevím no, kde jste vvzali ty sra*ky že leo zkopal někoho do krve a podobně.
  • Děláš si srandu? Nikoo O.o fůůůj, ježiš , svaly možná má,ale jinak mi Niko vzhledově příde fakt nechutnej a odpudivej *11*
  • mas smulu je na kluky
  • mozek? asi by jsi hledal marně...
  • Tak ty budeš asi hodně vypatlaná!!!
  • když se tolikrát omlouval,tak proč policie hledá svědky a lidi co poznají ty jeho kamarádské ubožáky,on snad neví jak se jmenují? ono asi omluva nestačí!!!!!!!!!!!!!!
  • Už během "Hotelu Paradise" jsem absolutně nechápala, že ho většina holek v soutěži hodnotí jako nejpřitažlivějšího. Třeba proti takovému Nickovi, jestli si správně pamatuju jméno toho bruneta, byl vizuálně úplná nula. Svaly rozhodně nejsou všechno, pokud jde o sex-apel.
  • tobě to nevadí ale jinak to vadí každému.pokud bude dělat bordel,musí počítat s tím že mu brzy někdo vykope zuby z držky!! *1*
  • Hej Slečinko ,rád mlátíš nevinné za pomoci přesily.Ten kluk před Roxy neměl šanci.Zastav se taky u nás v Ostravě.Pojedeš zpátky poštou. *1*
  • Totální chudák!!!!!! *10* *10* *10*
  • Už jsem viděl opravdu mnoho, ale tento mladý klučina je smutný obrázek toho čemu lidi říkají známá osobnost. Jeho rodiče musí chodit kanálama, lituji je. Mají syna ubožáka, který umí pouze urážet a napadat lidi.
  • Je opravdu krásnej a ty budeš ta vag a ína co o ni tak romanticky veršuje... muhehehehhheee *5*
  • Bože to je ubožák. *8*
  • Jo vym že udělal dost chyb ale haters se několikrát omlouval *2* *2*
  • Hele co proti němu máte jeto jeho styl já ho poslouchám když ten styl má rád a rád mluví sprostě tak at mě tonevadí když se vám to nelíbí tak si ho nevšímejte a neposlouchejteho . *3* Leo je krásnej *14* *14* *14* *14* Já proti nemu nic nemám.
  • Bukvice
  • jeho mama musi mit radost z toho co z ni vypadlo..
  • Dobře to rozjel, takhle jsem se uz dlouho nepobavil:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit