Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenka je fakt bezva!

    Lenka Lanczová je opravdu skvělá spisovatelka. Její knihy čtu moc ráda a všem je s čistým svědomím doporučuju! PS: Přeju Vám ještě spoustu úspěchů,Lenko! *4* *3*
  • Lenka

    Lenka píš estrašně super knížky přečetla sem toho hodně ale od ní sem líběj stále víc a víc a strašně mě mrzí že nemam komplet všech 45 knížek mam jich zatim kolem dvaceti většinou když si nějakou koupim mam ji přečtenou ještě ten den prostě to hltám bez přestání až mi jí jednou mamka schovala jestli bych prej nechtěla dělat něco jinnýho ale stejně sem jí našla a četla jak pominutá někdy třeba i ve dvě ráno s baterkou pod peřinkou.Lenko vám bych chtěla vzkázat že ste strašně super ženská že ste pro mě vlastně pro nás kterjm je čtrnáct a už to chápou a bavíjeto číst vaše knihy takovouhle vymoženost vymyslela taky bych se vás chtěla zeptat jak to děláte že přicházíte na takový nápady taky se pokoušim napsat knížky ale sem teprve u první kapitoli a nevim jak dál chci vám taky říct že díky vám se mi zlepšila slovní zásoba naše třídní mě za to chválí a vám prej moc děkuje jelikož sem jediná ze třídy která má vod vás přečteno mega knížek děkuju vám za to moc a doufám že budete psát dál mě držte palce at sesmolim aspon tu knížky...... *9* *9* *9*
  • Lenka píše super......

    Knížky od Lenky Lanczové se mi mocinky líbí je v nich napětí ale i sklamání a radost ráda si je čtu je to zábavný a poučný mam jich kolem 20 a stále si je nepřestávám kupovat.....mam jí moc ráda a at píše dál *14*
  • :)

    Nejváženější autorka na světě!!
  • Díky Lence moje dcera začala více číst. Její romány hltá doslova jedním dechem a těší se pokaždé na další. *4*
  • Knížky Lenky Lanczové jsou super,chybí mi jen jediná,kterou nemůžu sehnat..čtu je moc ráda a to už nejsem nejmladší *3*
  • Ahoj, ráda bych vyměnila knížku Lenky Lanczové Čas něhy, za nějakou jinou, nejlépe Mokrá náruč léta, Sběratelka polibků, Doteky noci, Kapky rosy či Šeptej do ticha. Budu se těšit na Vaše nabídky.
  • Lenka je super

    podle mě je Lenka Lanczová super.Její knížky čtu už od svých 11 let a pořád mě baví a navíc v nich objevuji stále něco nového.Jen bych chtěla,abyste napsala ještě nějaké knihy o obezitě a anorexii(třeba něco jako Všechno bude fajn).A taky něco o vadě řeči,protože já neumím říkat r a tak ráčkuju a dost mě to štve.Byla bych Vám vděčná a jsem ráda za Vás a všechny Vaše knihy.Děkuji Petra
  • Nový příspěvek

    Zdravíme vás!Rády zeptaly jestli bude třetí díl k Zašeptej do vlasů.Zdá se nám,že konec není až tak moc dořešený jako např.Znamení blíženců.Jinak bychom chtěly moc poděkovat autorce za její knihy,obahcují nás.S pozdravem vaše věrné čtenářky Monika a Vendula

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit