Přejít na výpis diskuzí

Lenka Filipová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Otec

    Zřejmě Vám to nevymluvím,taky se nechci rozepisovat o jejím soukromí...
    Můžete se zkusit zeptat přímo Lenky,ale na www.lenkafilipova.cz v rubrice vzkazy pro Lenku, tady Vám asi neodpoví...
  • Re: Re: Re: Re: Otec

    A co ta podoba ? Zkuste si dát vedle sebe fotografii Lenky a Gérarda (nejlépe z profilu). Mají stejné nosy, stejně milý výraz, uši - no prostě je to tak ! Nikdo mně to neymluví. P.S. A jakto, že Lenka za bolševika studovala bez problémů ve Francii ...? *7*
  • Re: Re: Re: Otec

    Je to opravdu tak,jak jsem napsala,Lenku nějaký ten pátek už znám,takže o tom něco vím.Nemusíte mi věřit, ale je to tak.
  • Re: Re: Otec

    Já ale měl na mysli biologického otce a nikoliv "papírového". Dokonce byl Gérard Philipe v Praze v polovině roku 1953... *4*
  • Re: Otec

    Lenčiným otcem není Gérard Philipe ,ale český herec Adolf Filip!
    Jinak Lenka je opravdu super! *3*
  • Otec

    Je pravda, že Vaším otcem je Gérard Philipe ? Pokud vím, tak pobýval nějaký čas v Praze a Vaše matka mu dělala tlummočnici. A navíc - ta podoba je ohromující ! *4*
  • Stálice

    Stálice kvalitní české muziky. A pořád pohledná ženská. *3*
  • kotato33

    pohodářka

    Lenku mám moc ráda,snad ona za to může,že jsem se naučila hrát na kytaru.Její písničky se mi dobře zpívají *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • kotato33

    Re: noty

    já mám tu písničku moc ráda a tu máš akordy c,emi,ami,dmi,g,dmi,g.c,emi,ami. Re f.e,ami,g,c,e,ami,d. *3* *3* přeji hodně úspěchú
  • Celine

    Ahoj Lenko chtěl bych se zeptat protože vím že jste se Celine Dion dobré kamarádky a že ti spatila dluh když si tě vybrala jako předskokana.nemaš na ní prosím nějaký Mail nebo adresu kam posílat darečky od jejich fanoušků dopisy atd? Byl jsem na koncertě v O2Aréně a obě jste zpívaly suprově díky za odpověď Raz88
  • Vždyť mě znáš

    Dobrý den, 5.7. se vdávám a právě vybíráme písničky k obřadu. Moc se nám líbí píseň Lenky Filipové Vždyť mě znáš, ale bohužel nemůžu CD Quo vadis, na kterém píseň vyšla sehnat. Nemohl by mi, prosím, někdo tuto píseň poslat e-mailem? Děkuji.
  • Re: noty

    Nemátě prosím někdo písničku JSEM TVÁ?? Pokud ano, pošlete mi ji prosím na můj email. Děkuju :)
  • noty

    Nemáte někdo noty k písni Dobrý bůh to ví od Lenky Filipové?? pokud ano, tak mi je prosím pošlete na můj mail. Dík *4* *3* *5*
  • skvělá

    Smím připojit svůj hlas k ovacím?
    prostě bez chyb.Úžasná, jedinečná.Tolik krásných vlastností. Ach bože, tolik nádhery v jedné osobě. Ať ti to skleněnko vydrží.
  • super

    si super super supeeeeerrr!!!!!!! *3*
  • Re:

    Dobrý den, prosím, nemáte noty pro klavír k písni Zamilovaná? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdybyste mi je poslali na mail.
    Moc mi na tom záleží.
    Předem moc děkuji :-)
  • noty

    Potřebuji noty na kytaru k písni Zamilovaná od Lenky Filipové díky *3* *3* *1* *1* *5*
  • Vzpomínka na děvčátko

    Mám 83 let a často vzpomínám: Laďa a Radka a jejich milované 7 leté děvčátko. National Club, Cairo Tower,Garden City.
    Dnes se dívám na ženu s kytarou, slyším její zpěv. Ta dívenka vyrostla a je vskutku super. Blahopřeji.
  • ZAMILOVANA

    Kdysi davno v Praze slysel jsem pisnickou "Zamilovama" od te doby je muj jedinecny poklad...pri takove pisnicce poznal jsem holku ktera pro me zustala jak "zamilovana"... v me pameti navzdy...holku nemam ale zato zustala u me pisnicka .... uz 25 let rad obcas zaspivam ale jen pro me.. ...a Lenka Filipova??? no proste chtel bych - i kdyz o mnoho let pozde!!- Ji podekovat za jeji hudbu proste za to ze pres jeji "canciones" nam pomohla pochopit ze laska je pro kazdyho, nestoji penize, staci pockat na prave chvili a citit jeji nezny dotyk jak tehdy v Praze...
  • Lenka je best of

    Krása má mnoho podob a ta hudební na naší scéně má jen jedno jméno - Lenka Filipová. Francouzská škola hry na kytaru vzkříšná krásnou ženou zpívající o lásce a životě mě přináší nezapomenutelné potěšení znamenající vnitřní pohodu v tolik poblázněném světě.
    Dvojalbum "Best of" považuji za nejvydařenější hudební lahůdku poslední doby s velmi vyváženou "klasikou" i písněmi. Jen stále nevím datum Tvého prvního koncertu ve vyprodané Lucerně při kterém mě stejně jako dosud běhal pověstný mráz po zádech vyvolaný nevšedním zážitkem. Díky za "krásu" a věřím, že se mám na co těšit i v budoucnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit