Přejít na výpis diskuzí

Lenka Dusilová

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava viz.net-adress !!Ov

    promin, napsal jsem spatny server.Ahoj:) *4*
  • Souhlasím, že Lenka je super zpěvačka. Znám některé její písně, znám spolupráci s Čechomorem (duší jsem ale tradiční tvrdá rockerka).Dodnes nevím, ale myslím si to, že nazpívala neskutečně krásně píseň Ptáci se skupinou Krausberry (také skvělá kapela, nedám na ně dopustit !!!, koncert zážitek na celý život). Koupím cédéčka a budu naposlouchávat a naposlouchávat....
    • zvize

      Re: dam ti darek

      *4* mam svetlo sveta i s podpisem rad daruji mas li zajem pisni sbns.tom@seznam.cz *4*
  • Díky za chvilky odpočinku s vaší hudbou.
  • Lenka je skvělá *1* *4* *14*
  • Léna

    Je prostě skvělá!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§
  • :)

    Vlci oci jsou uzasny! Kazdy den kdyz prijdu ze skoly si je pustim nahrany na videu - klip byl v MEDUZE. Bugina PS: Drz se a zpivej dal - mas hodne fanousku(treba me....)
  • živý

    Tvý album je dobrý v tom , jak je živý je vidět že každou písen beres fakt vážně proto se to album dotejká všech co to poslouchaj
  • Čauky, byla jsem na Lence v Pozlovicích. Zpívala tam z Čechomorem, byla fakt skvělá.
  • prostě nejlepší

    Lenka je podle mně nejlepší česká zpěvačka současnosti!Nebo určitě jedna z mála nejlepších. Ten hlas! Navíc je to osobnost i krásná ženská.Fakt ji hodně obdivuju(a závidím místo na podiu mezi Karlem a Frantou:-))).
  • cau

    Písnička Rock the Snow je dost sexi hlas mas peknej vypadáš podle toho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit