Přejít na výpis diskuzí

Lejla Abbasová

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezká

    Lejlo jsi velmi hezká proč se zahazuješ s tím škaredým dědkem Kocábem?PROCITNI!!!
  • luida

    Proti ŽO

    Lejla se mi líbí proto, že bojuje proti ženské obřízce, která je opravdu strašná. Všechny dívky i ženy, které to musely podstoupit lituju a jsem šťastná, že žiji v Evropě s normálními rodiči!
  • sheltie007

    Vzkaz pro Lejlu

    Si správná holka, nenech se zvyklat!
    • hudy

      Re: Vzkaz pro Lejlu

      Když už, tak zviklat....díky *1* !
    • ritchie

      Re: Vzkaz pro Lejlu

      Mno, mě teda moc sympatická není. Vlastně vůbec. Ale nebudu se snižovat k tobu, abych jí tady nadávala! *13* *3*
      • Re: Re: Vzkaz pro Lejlu

        Vážená,jedna dívka v Africe potřebuje pomoc a já nevím jak to udělat. Prosím ozvěte se.
  • hanba politikům

    Hanba našim politikům za takovouto "odbornici".Jak mi byl pan Kocáb sympatický, tak si svůj image pokazil výběrem poradkyně.Je to ostuda její, že takovou práci přijala.Rozumí tomu jako koza petrželi..měla by se stydět. Když na to nemám hotové vysokoškolské vzdělání s praxí, tak se do toho ne..Ale to pochopí jen soudný člověk.
    • Re: hanba politikům

      Pan Kocáb mi sympatický není, nevim, proč se matlá do politiky, vepřín v Letech ať klidně přestěhuje - ale za svoje peníze. Zase chce bejt za každou cenu zajímavej, nejdřív vlajka EU na Hradě, to se nepovedlo, tak si pro změnu hraje na lidumila - asi mu došly prachy a SZ už taky neví, čím na sebe upozornit.
      Jinak nechápu, proč Lejla strká hlavu do takovýhle oprátky. Je to průhlednej tah ze strany Kocába - lacinej trik zaštítit se mulatkou. Lejla to akorát zbytečně odnese. Jinak - na naše spoluobčany není třeba vysoká škola s praxí, ale přesně to, co dělá chomutovská radnice. Ať se tam pan Kocáb odstěhuje i s rodinou a může pak kázat svoje moudra. *16*
      • Re: Re: hanba politikům

        Plně souhlasím. DS na ně.
  • Vypadá nechutně

    hrozná
  • lejla

    je sympaticka *3* *3* *3* *3*
  • princezna

    Princezna z pohádek z říše 1000 a jedné noci. *5*
  • mazec

    Podle mě užasna,talentovana a přenádherná bytost.Rád bych ji viděl osobně,protože takových neni moc,jsi jedinečná,originální.
    • Re: mazec

      Originalni? Kazdy clovek je original. Typove je v CR exoticka, ale v jinych zemich jsou takovych holek miliony. Osobne se mi jevi jako ambiciozni behna, ktera se venuje take dobrocinnosti (to druhe je chvalyhodne).
  • lidičky

    ahoj jak se máte *16*
  • Trochu moc velká

    Na moji výšku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit