Přejít na výpis diskuzí

Lauren Graham

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda ja bych chtěla ve čtyřiceti vypadat taky tak skvěle. A doufám, že až budu mít dítě, tak si s ním budu taky tak rozumět jako v Gilmorkách. Je to úpně super super seriál. Vždycky mě pohladí po duši. *14* *4*
  • hej nevíte kde se taková paradní ženská dá najít???jen jestli je taková jako Lorelai v GiGi... *14*
    • Re:

      nazdar kolik ti je let a kde bydliš??? o jedne bych vedela!!!moje kamoska je ji docela podobna alespon se o to snazi!je sice pravda ze neni tak hezky nalicena jako ona taky na to nema lidi.co maji jineho je vek, bydliste,barva vlasu(to si mozna taky zmeni).potrhla je taky ale snazi se byt i presto prirozena.jestli si to mislel vazne, tak odepis!!!!!!!!!!!!!! *4* *3*
      • lou zee zoo take me!

        haa.. tak tu bych chtěl vidět!!!
  • Prosíím

    Achooj jak se vede, koukněte please na můj webík-je novej-včera vytvořenej a uvítám každou návžtěvu a komentář. Díky moc Lore *4*
  • graham

    ty vole jsem netušil že lauren ma 40 - sem ji viděl v tv jsem si řikal že bych ji ojel ale jak jsem přišel na to že je stejně stara jak moje mamka
    ale nevypada na to asi bych neoodlal ale stejnak se nemusim bat bo k te se asi nedostanu ale kdo vi *1* *1* *1* *1*
    • Re: graham

      i kdy by ses tan k ni neak dostal myslim že by te poslala do prdele *15*
      • laky14

        Re: Re: graham

        heh, to každopádně *1*
    • Re: graham

      *8* to si děláš p.r.d.e.l. *1*
  • mylove

    ?!?!

    Je to určitě skvělá herečka ale v každý roli je uhetá a to na ní zbožňuju .....přesně takovou mamču bych chtěla jako je v gilmorkách a takovou bych chtěla být škoda,že ho nedáváj sice byvh moc nestíhala ale je to nejlepší seriál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Gilmorova děvčata

    je to ta nejnejnejlepší hééééééééééérrrrrrrrrrrrrrečka na světě a ještě bych potřebavovala jméno rory asi tak pojmenuju dcceru
  • jessicapraha

    HAPPY BIRTHDAY!!

    vše nej!!! ale vůbec na to nevypadá:):)
  • hougerka.edward

    Happy B-day!

    Všechno nejlepší Lauren *14* hodně štěstí,zdraví a úspěchů v kariéře přeju seš best ^_^ *1* *14*
    • vevisek

      Narozky

      Hele na to že má už 43 let vypadá pořád moc dobře takže Lauren všecko nejnejnej do dalších let *4*
  • barynka

    happy ..

    Happy birthday Lauren !! *4*
  • Happy birthday Lauren

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit